Jump to content

Lovethelaw

Korisnik
  • Broj objava

    3
  • registrirao se

  • Zadnja posjeta

  1. Da li bi to onda značilo da se uz predočenje javne isprave/potvrde da ne postoji niti jedno drugo primanje, može izraditi zaštićeni račun?
  2. Pozdrav svima. Imam pitanje vezano uz primanje najamnine na zaštićeni račun. Naime, u Fini kažu kako najamnina ne može sjedati na zaštićeni račun, što mi je jasno. Ali u ovršnom zakonu (čl. 173, st. 7) stoji i da ukoliko je taj iznos jedini izvor primanja, može sjedati na zaštićeni račun. Zanima me, je li itko imao iskustva s tim?
×
×
  • Napravi novi...