Jump to content

Računi


anonimno

Preporučene objave

najsmjesnije od svega je sto po zakonu ako je racun ispisan na kompjuteru preko printera on ne treba biti niti potpisan niti ovjeren stambiljom da bi bio pravovaljan.

ako vi u svom prijedlogu lupite potpis i stambilj onda i odgovarate za svu dokumentaciju koju predajete bila ona potpisana ili ne.

ali gdje smo mi od citanja zakona i ubrzavanja postupaka, vazniji su napuci biljeznika koji su suprotni zakonu (onda bi trebali biti protuustavni zar ne?)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam ja sve kako rade biljeznici.

primjerice zaracunavaju pdv na postanske troskove sto je apsolutno nezakonito jer je to trosak a ne usluga a postar im je vec zaracunao u tom pausalu pdv za dostavu.

ma hrpa sitnica zbog kojih ljudi ne dizu galamu jer im je u interesu dobiti rjesenje o ovrsi da odmah ide ovrseniku na dostavu.

 

treba inspekcija ministarstva malo otici kod njih i ispitati sve njihove nezakonitosti.

 

ovo sto se tice originala pa original je ako isprintam iz kompjutora bez stambilja i ovjere. medjutim to ne prolazi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija