Jump to content

Žalba na policijski zapisnik prolaska na crveno-što očekivati na sudu


tridvajedan321

Preporučene objave

 

Pozdrav,oštećena  sam u prometnoj nesreći gdje je dečko prošao na crveno i napravio totalku na našem autu ...nije bio alkoholiziran nitko od sudionika 00...nije bilo teže ozlijeđenih...no dečko ne želi priznati prolazak na crveno bez obzira na svjedoke...imamo sud .Što me tamo čeka?..Pretpostavljam da njemu visi vozačka ?i novčana kazna?..Satrao je mene i dijete od 12 godina ,klizale po njezinoj suvozačkoj strani do rasvjetnog stupa ..gdje smo zakačile drugo vozilo u kojem se bila beba u sjedalici..Iskreno želim se pripremiti što me tamo čeka i ni pod razno ne želim da prođe nekažnjeno čak ni sa smanjenom kaznom.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

On se ima pravo braniti kako god misli da je najbolje, pa i negirati prekršaj.

Dobro je da ima više svjedoka, tako da pretpostavljam da će presuda biti osuđujuća, a kolika, ovisi o više stvari od samog prekršaja, a možda najviše je li ranije imao sličnih prekršaja. Ako će do kraja negirati, neće imati uvjete za ublažavanje kazne.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

Reći kako je bilo i sucu predložit svjedoke da i njih sasluša.

Pozvana su 2 svjedoka ...iako ih je tamo bilo i vise...ta dva svjedoka su mene kontaktirala odmah nakon nesrece da bude li bilo sto trebalo da su oni tu...tako su i policiji rekli

nekako vjerujem da su iz nekog razloga bas oni pozvani...

e sad jedino nisam na sud pozvana kao ostecenik nego kao svjedok?!...ima li razlike?

i hvala na pomoci..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , sivko je napisao:

Bitno je da kažu istinu.

I oštećenik se ispituje kao svjedok.

Da naravno samo istina...sve ovo pitam cisto da se psihicki pripremim ...stresno smo to kcer i ja prosle😢 a on od prvog trena ne priznaje crveno

vidim da ste odgovarali i na teme isplate odstete...mogu tu pitat?!...

hvala

kcer nakon sto je auto pao na bocnu vozacku stranu /njezinu obzirom da smo obje bile vezane ja sam iznad nje ostala visit i njoj obzirom na godine nije naravno bilo ugodno uz te sve ljude oko nas a osjecala je da moze i molila je da izade iz auta..ljudi su joj pomogli prije dolaska hitne..(kada je policija pitala kako je ona izasla nitko se nije javio da joj je pomogao)😏😏meni nisu dozvolili no za par minuta dosli su hitna i vatrogasci  i izvukli me.kcer su kako je to bilo u Zapresicu i mene odvezli i njihovu hitnu a imali su 1 vozilo i procjenili da nju moze odvest suprug u Klaicevu svojim autom a mene su na sv duh oni vozili.

kcer je to tada sve “stojeci”podnjela no onda smo ipak otisli privatno na razgovor psihologu jer se cesto znala rastuziti i povlaciti u sebe no nisam trazila papir...cesto se sjeti situacije a da imam sud i da decko ne zeli priznat  crveno ne zelimo joj ni reci za sada...ne znamo joj objasniti nepravdu.

jedini medicinski papir od nje je iz Klaiceve...nema ozljeda nikakvih samo pregled i sve je bilo ok.

ne trazim nista osim sto nas slijedi za kcer...imamo li pravo bilo sto traziti?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
, sivko je napisao:

Imate pravo ali od njegove osiguravajuće kuće kad bude proglašen krivim.

Ništa teško psihički,sudac pita vi odgovorite.

Pozdrav..samo osvrt na suocenje koje sam imala s okrivljenim.

da to je vrlo psihicki i detaljno...od momenta do momenta...mozda jer sam zenskog roda pa to vise kroz emociju ..

i da nastavlja se..

okrivljeni predlaze svoje svjedoke koji tada na licu mjesta policiji nisu podatke ostavili ali su mu rekli da ako bude trebalo neka ih on pozove.

evo cisto reakcija iz prve ruke..pozdrav💪

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 Jefino

stali jedan nasuprot drugog pa tu malo pegla  po psihi i bilo je pokusaja nametanja griznje savjesti ..i optuzbi uz prekidanje  suca ,pa gledanja u pod i tako ...ali mlad je decko naucit ce..bila sam vrlo kratka i jasna..ja nemam pricu samo događaj u kojem nikom nista ne zamjeram i mirnu savjest svi na nogama👍Zivi i zdravi

Nisam ja tamo u sluzbi da ga odgajam da skonta da ne mora meni ..sudu ..polagat racune.sebi samom jedino

decko misli kako svjedocigovore ono sto smo se dogovorili tako je i na sudu izjavio a to su ljudi kojo su samo stajali nasuprot njega na semaforu u svom vozilu i jedini od onih najmanje 30 u subotu u podne kad se dogodilo odlucili imati tu moralnu odgovornost i ostaviti podatke policiji...i nisam evo do sada ni znala da je decko pred svjedocima i policiji rekao odmah da je na crveno prosao..ali eto promjenilo se nesto..

hvala sto pisete svoja videnja...lakse kroz to prolazim👌👍💪jer evo na kraju je predlozio 2 svjedoka svoja..

uređeno: od tridvajedan321
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija