Jump to content

Oduzimanje vozačke


ivanaaa22

Preporučene objave

Pozdrav, 

Zaustavila me policija te sam napuhala 1.38 (1.28 kad su oduzeli 0.1). 

Na licu mjesta sam dobila zapisnik o testiranju i obavezni prekršajni nalog na kojemu se izriče novčana kazna od 3000kn te nema ništa napisano kod zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom (sve je prazno). 

Je li dovoljno samo platiti kaznu ili moram pisati žalbu/prigovor da mi ne oduzmu vozačku dozvolu. 

Hvala. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Bok, smanjena je kazna na mjesec dana zabrane upravljanja. 

Jucer je preuzeta kazna, niti u policijskoj postaji niti prometna policija ne zna mi reci od kada zabrana počinje teći, na stranici za provjeru vozacke dozvole ne stoji da je zabrana aktivna, presuda je donesena 23.07. Može pomoć? 

Također, vrijedi li plaćanje kazne 2/3 ako sam jučer preuzela riješenje suda? Dobila sam uplatnicu sa punom novčanom kaznom? 

 

Hvala puno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav,imam jedan problem sto se tice oduzimanje vozacke.Ja radim u njemackoj i bio sam u 9. mjesecu u Hrvatskoj i bio sam zaustavljen i napuhao sa 1.2 promila.Pise mi u zapisniku oduzimanje vozacke na mjesec dana,ali mene nema u hrvatskoj i nema ko podici rjesenje koje bi trebalo doci jer sam u meduvremenu napisao zalbu.E sad ja moram ici Hrvatsku u 11.mjesecu i neznam da li na granici pise da imam zabranu upravljanje vozilom i da li ce me pustit jer se moram vratit drugi dan natrag u njemcku.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija