Jump to content

Vožnja tijekom zabrane upravljanja vozilom "b" kategorije


AssMan

Preporučene objave

Pozdrav, 

Nedavno me policija zaustavila dok sam upravljao vozilom "b" kategorije za vrijeme dok mi je bila izrečena  zaštitna mjera zabrane upravljanja vozila "b" kategorije od 2 mjeseca, te su mi uručili obavijest na kojoj piše da je novčana kazna između 5000 kn i 15000 kn. No, piše da tijekom postupka imam pravo na sporazumijevanje u smislu članka 109.e Prekršajnog zakona. Zanima me primjer pisane obrane koju mogu pisano dostavit na sud u kojoj se pozivam na članak 109.e. Prekršajnog zakona.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pregovaranje nije obaveza, nego samo mogućnost i policija u slučaju ovog prekršaja neće pregovarati (radi se o jednom od najtežih prekršaja po prometu).

S obzirom na visinu kazne koja prijeti i mogućnost da ti sud odredi zabranu od 12 mjeseci, puno je bolje otići na sud i pokazati da si normalan, pokriti se ušima i reći da se neće ponoviti, jer su ti tako najbolje šanse da prođeš s manjom kaznom i kraćom mjerom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija