Jump to content

Građevinski projekt


MarijanF

Preporučene objave

Dao sam izraditi građevinski projekt još 2016 god.ali zbog financijskih razloga nisam predavao zahtjev za građevinsku dozvolu a iduce godine konačno krecem u izgradnju.

Znam da kad dobijem građevinsku dozvolu imam rok 3 god. da krenem u izgradnju.

Ono sto mene zanima je,

da glavni projekt koji su mi izradili 2016 godine nema rok valjanosti.

Pretpostavljam da on vrijedi tako dugo dok ne zatražim građevinsku dozvolu i onda idu te 3god.valjanosti.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisno o sadržaju glavnog projekta, vjerovatno će ga trebati  malo doraditi, jer u međuvremenu Zakon o gradnji (3. skupine, izjave, potvrde glavnog projekta) je bio izmjenjen. Također treba obratiti pozornost na izjave projektanta, ako je u međuvremenu prostorni plan bio mijenjan. 

Građevinska dozvola važi tri godine. 

Može se produžiti na zahtjev investitora jednom za još tri godine, ako se nisu promjenili uvjeti za provedbu zahvata u prostoru određni prostornim planom. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 47 minuta, mutavi je napisao:

Ovisno o sadržaju glavnog projekta, vjerovatno će ga trebati  malo doraditi, jer u međuvremenu Zakon o gradnji (3. skupine, izjave, potvrde glavnog projekta) je bio izmjenjen. Također treba obratiti pozornost na izjave projektanta, ako je u međuvremenu prostorni plan bio mijenjan. 

Građevinska dozvola važi tri godine. 

Može se produžiti na zahtjev investitora jednom za još tri godine, ako se nisu promjenili uvjeti za provedbu zahvata u prostoru određni prostornim planom. 

Hvala na odgovoru bas to me je zanimalo..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija