Jump to content

Vožnja pod zabranom


m.arko

Preporučene objave

Dakle priča ide ovako:

27.12. prošle godine su mi napisali pravomoćnu presudu gdje mi oduzimaju vozačku na 2 mjeseca

15.01 (cca) dobivam navedenu presudu

08.02 (nakon izvrsnosti) idem u mup provjeriti da li imam aktivnu zabranu jer nisam bio siguran da li trebam dobiti obavijest o oduzimanju ili ne (novi zakon). Kazu da nemam zabranu

13.02 ponovno idem u mup provjeriti u terminalu da li imam zabranu ili ne - nemam

24.02 sam zaustavljen od policije, dobijem kaznu (preticanje kolone) i nitko ne spominje nikakvu zabranu, dobio kaznu za kolonu na koju sam se zalio

25.03 (danas) dobijem neku poštu i idem ju podignuti. Po putu me zaustavlja policija i pisu kaznu za voznju pod zabranom. Kazu da mi je zabrana aktivna od 01.02. do 30.03. S cime ja nisam bio upoznat

25.03. (Danas poslije kazne) idem u postu, dižem pošiljku, unutra rješenje o zabrani vožnje gdje piše datum obavijesti 15.03.2019. Da mi se oduzima vozačka od 01.02. Do 30.03.

Dakle ispada da sam vozio 2 mjeseca pod zabranom, a u tom periodu sam 2 puta bio u prometnoj policiji da provjere da li sam pod zabranom rekli su da nisam. Zaustavljen sam u tom periodu cca 4-5 puta i nije bilo nikakvih problema niti govora o zabrani. U istom periodu sam dobio i drugu kaznu 24.02. I tada nisam bio pod zabranom (valjda bi mi i to napisali i rekli??)

Što da radim i kakve su mi sanse da se izvučem iz ovog jer stvarno nisam namjeravao voziti pod zabranom (zato sam i pitao 2 puta na mupu), niti sam znao da imam aktivnu zabranu.

Imam jako lijepu egzistenciju u RH ali poslije ovog trumanovog showa mislim da se selim na novi zeland.

Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Spitfire je promijenio naziv u Vožnja pod zabranom

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija