Jump to content

Strano tijelo u mesu


bravisimo

Preporučene objave

Poštovani

Molio bih ako netko zna. Kupio sam u trgovini proizvod od mljevenom mesa. U jednom trenu kod konzumiranja istog osjetio sam jaku bol. Zagrizao sam u nešto tvrdo. Ispostavilo se da je komad nekakve tvrde plastike nekih 1.6 cm. 

Najgore što se tom prilikom slomio most. Imam račun, to strano tijelo i uzorak. 

Ne mogu uopće jesti osim tekuće hrane. U totalnoj sam komi od svega. Novce za zubara nemam. Mogu li išta očekivati od tog"lanca" trgovina? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, samo teško dokazivo da je šteta nastala baš od tog stranog tijela u mljevenom mesu, jeste li ih izvjestili, tj. izvršili reklamaciju?

Moje mišljenje je da bi bilo dobro da ih izvjestite o tome i da se, nekako, probate dogovoriti, dogovorno riješite da Vam saniraju nastalu štetu, sudskim putem dosta teško, jer je na Vama da dokažete da Vam je most slomljen, samim tim nastala šteta, baš radi tog stranog tijela koje se "našlo" u mljevenom mesu, kažem, najbolje bi bilo da odete do njih i da se probate dogovoriti sa njima..

Možda, čak, da im se obratiti i pisanim putem uz prilog računa i ostalog što imate kao dokaze..

Sretno Vam..!

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , bravisimo je napisao:

Hvala na savjetima. Kontaktirao sam ih i vrlo ljubazno su pristali podmiriti nastalu štetu! ❤️

Odlično, baš mi je drago da ste to riješili na miran, i za Vas, zadovoljavajući način,

Hvala Vama na povratnoj informaciji i sretno ubuduće..!

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija