Jump to content

Prekrđajni postopak zbog stoniranog zapisnika


NikCTX

Preporučene objave

Pozdrav,

Dakle, još 2017. godine mi je na vrata došao inkasator. I kako priča već biva svima poznata, unatoč nepotpisivanju ili priznacvanju da išta posjedujem što prima njihov signal dobio sam opomenu i uplatnicu od 240 kn za platiti.

E sad, na zapisnik sam se žalio i dobio odgovor od HRT-a da je zapisnik stoniran i da HRT više nema potraživanja prema meni.

Sve je bilo divno i krasno do pred neki dan kada sam dobio preporučeno pismo od HRT-a kako će se protiv mene pokrenuti kazneni postupak jer nisam platio tih 240 kn još 2017. godine. U pismu se pozivaju na broj zapisnika za koji sam dobio njihovu potvrdu poštom da je stoniran (pečat, potpis...).

Koji su vaši savjeti* Što mi je činiti po pitanju pokretanja toga postupka?

Napominjem da njihovo riješenje o stoniranju još imam.

Hvala puno.

LP

uređeno: od NikCTX
krivi unos
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
, NikCTX je napisao:

.. dobio preporučeno pismo od HRT-a kako će se protiv mene pokrenuti kazneni postupak jer nisam platio tih 240 kn još 2017. godine...

Oprostite mali ispravak, vjerojatno se radi o prekršajnom postupku ne o kaznenom kako ste naveli, jer tu se ne radi o KD-u (očito lapsuz)

Sve ostalo kako Vam je to savjetovao poštovani Sivko

Sretno i držite se...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija