Jump to content

thc urin


Kiki2929

Preporučene objave

pozdrav,znam da je tema vec stara i pun je internet svakakih informacija,ali imam frku,dobio sam na sudu pisanja,24.4,nisam duvao mjesec dana ali sam taj zadnji tjedan od 17.4.-24.4. zapalio 5g skunka, da bi ovaj vikend zapalio 3 dana zaredom ukupno 1g, zanima me koliko dugo se ceka poziv na pisanja cca i koliko jos imam vremena nakon poziva za ocistit se,znam da nisam trebao ali eto povuklo me i zeznuo sam se sam se,ali citao sam da je mj dana dovoljno za ocistiti se pa me zanima da li su mi 2 - 3 tj dovoljna za ocistiti taj 1g buduci da sam imao pauzu mj dana tocno,a poziv za pisanje jos nije stigao

uređeno: od Spitfire
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma pijem :) i vode litre i litre i zeleni caj i sirutku,ali me vise zanima koliko se ceka na poziv za pisanje nakon suda znam da ovisi o guzvi na sudu i sve al ako netko to otprilike zna i da li u pozivu stoji dodji za 2tj ili u kracem roku? hvala tony barabo :)

 

a sad sam vutru neku pusio bio i nije naravno kao skunk jacine,eto ak se nadje neko da je imao slicnu situaciju bio bi jako zahvalan na odgovorima,pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Buraz ak imaš gym membership onda obuci jaknu il neki šuškavac i popni se na traku za trčanje dok lokva ne bude ispod. Ak nemaš možeš slobodno na nasip il doma udari neku yogu al dobro se obuci da se oznojiš ko životinja.

Kupi ugljen u ljekarni pa udaraj i po njemu par dana, po mogućnosti dok treniraš. Za par dana si čist.

Daj mi reci samo jesi morao ić pred sud ili si tražio da ti preinače kaznu u pišanje pismenim putem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bio sam na sudu,ocekivao sam novcanu i to bi mi bilo puno bolje...neg mi se ne da ic tam svaki tjedan slusat moralne prodike o tim kak je trava stetna a cuga nije,sad imam blizu 30 pusim od svoje 16e,zavrsio gimnaziju i faks i oduvijek radim,jako mi je toga trava lose donijela,i ozenio se nedavno...znam da treba puno i trenkati,radim na tome,neg evo utorak je i nije jos nis stiglo tak da mi je sam bitno da mi ovaj tj ne dodje poziv...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , fozzeh81 je napisao:

Buraz ak imaš gym membership onda obuci jaknu il neki šuškavac i popni se na traku za trčanje dok lokva ne bude ispod. Ak nemaš možeš slobodno na nasip il doma udari neku yogu al dobro se obuci da se oznojiš ko životinja.

Kupi ugljen u ljekarni pa udaraj i po njemu par dana, po mogućnosti dok treniraš. Za par dana si čist.

Daj mi reci samo jesi morao ić pred sud ili si tražio da ti preinače kaznu u pišanje pismenim putem?

Ima i ona neka fora da u čašu sa urinom ubaci kovanicu od 5 kuna i kao ta kovanica privuče na sebe THC.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , sivko je napisao:

Ne moraš uopće ići tamo.Ako ne dolaziš oni će obavijestit sud koji će preinačit kaznu u novčanu.

ok,hvala ti,jos cu vidjeti :) nije da moram duvati nego mi ide na zivce da mi to odreduje policija i sudstvo,sam cu odrediti kad cu prestati...ne zelim dosadjivati,ali znas li mozda jel ta kazna 5 soma,vise,manje? ali i ovako ste mi dosta razjasnili situaciju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, sivko je napisao:

Određuje zakon,ovi samo rade kako je napisano.Ne bi zrenala bit veća od 5k a plaća se ionako 2/3 ako se plati u zadanom roku.

ok,na optužnom prijedlogu je pisalo 5 tisuća kn tako da pretpostavljam da je to to,a ako platim u tjedan dana je oko 3 i pol soma,hvala puno,naravno kad stigne...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija