Jump to content

B2 KAPITAL i naplata duga


gospod_tomas

Preporučene objave

Pozdrav !

 

Trebam pravni savjet vezano za povrat preplate. Evo o čemu se radi. Imao sam ovrhu za dug prema B2. Skidalo mi se s primanja. U 12.mj. sve je otplaćeno i  o tom imam potvrdu.. No međutim Fina je i dalje nastavila uzimati novce za isti predmet. Sada ima dosta preplate što B2 ni ne spori. Ono što mene zanima postoji li zakonski način da mi se ti novci vrate ali na neki drugi račun ili preko pošt.uputnice jer sam blokiran i po drugim osnovama.. Sjećam se imao sam isti slučaj s drugom agencijom za naplatu i oni su mi vratili preplatu na drugi račun. Dakle smatram da je to zakonski moguće, ali me B2 uvjerava kako nije.. 

 

Molim savjet 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oni su Vam dužni vratiti sve što je dvostruko naplaćeno, ali nisu dužni izlaziti Vam u susret i isplatiti te novce na bilo koji način osim preko računa. Sve drugačije uplaćeno je protuzakonito, jer su oni bili neosnovano zauzeli red naplate na Fini i već su idućeg u redu čekanja oštetili sa ovakvim nemarnim postupanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija