Jump to content

Žalba za vrtić


Marinv123

Preporučene objave

Poštovani

 

Ako je ikako moguce da mi se javite u vezi pomoci oko pisanja zalbe za upis djece u djecji vrtic , djeca su do sad bili redovni korisnici vrtica , mi nismo iz opcine u kojoj je vrtic ali smo korisnici vrtica vec dvije godine, ove godine smo predali zahtjev za produljenje vrtica u roku u koje je bio , nakon toga roka je bio rok za novo upisanu djecu, i nakon isteka svih rokova u tom vrticu a i u svim vrticima nam je receno da djeca nemogu u vrtic 2019/2020 godinu, znaci nismo upozoreni prije natjecaja da bi mogli imati problem pri upisi za iducu godinu i stoga nismo predavali zahtjeve u druge vrtice.

Stoga ako je ikako moguce da me kontaktirate u vezi pisanja prituzbe na to sto nam nisu produzili koristenje vrtica .

 

Ako je kako moguce da me kontaktirate na privatne poruke.

 

Unaprijed hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odbijeni smo sa obrazlozenjem da je puno djece sa prebivalistem u toj opcini prijavljeno za iducu godinu, iako mi nismo novo upisani nego smo vec dvije godine korisnici vrtica i predavali smo samo za produzenje vrtica dokumentaciju.

Kod predavanja nismo niti upozoreni da bi moglo biti problema pri upisu stoga nismo ni predavali u druge vrtice a receno nam je da "oni vam nisu upisani" dana 05.07. kada su u svim vrticima vec prosli upisi. Tako da sada i ne postoji mogucnost predaje dokumentacije negdje drugdje u vrtić.

Hvala na odgovoru 

 

A mi nismo u toj općini prijavljeni, 

Oboje smo zaposleni i sad je problem za drugu godinu.

 

Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija