Jump to content

kašnjenje isporuke kupljenog vozila


ribolovac123

Preporučene objave

U siječnju ove godine sklopio sam Kupoprodajni ugovor za novo vozilo sa ovlaštenim prodavačem proizvođača automobila. Rok isporuke naveden u ugovoru je 30.5.2019.. Prilikom sklapanja ugovora uplatio sam predujam za rezervaciju vozila.

Problem je što vozilo nije isporučeno, odnosno obaviješten sam da isporuka nije moguća još narednih dva mjeseca. Obratio sam se predstavništvu proizvođača vozila u RH te mi je nakon toga ponuđeno od strane ovlaštenog prodavača gdje sam sklopio ugovor, popust ili korištenje zamjenskog vozila do 30 dana sa predviđenim rokom isporuke novog vozila 15.8.2019.. No ne znaju da li će isporuka novog vozila biti stvarno do tog datuma jer navodno postoje problemi u proizvodnji motora za automobile.

Mene ne zadovoljava financijski popust (potreban mi je automobil), ali ni korištenje zamjenskog automobila do 30 dana (jer ne rješava moje probleme oko organizacije korištenja godišnjeg odmora i ostale obveze oko djece, slobodnih aktivnosti, posla ....),  već sam tražio zbog kašnjenja isporuke korištenje zamjenskog automobila sve do isporuke novog automobila. Na taj zahtjev predstavnik proizvođača vozila u RH nije mi ništa odgovorio.

Molim pomoć oko toga koja su moja prava, odnosno kako da ostvarim svoj zahtjev?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija