Jump to content

Otvaranje trgovine u tranzitu i odrzavanje opreme


alehandro23

Preporučene objave

Radio sam 18 godina u informatickoj firmi kao racunalni tehnicar.Znaci znam radit sve sto se tice popravka,servisiranja,odrzavanja informticke opreme i sve popratne usluge...

Sad planiram uzeti poticaje od HZZ i otvoriti svoj obrt za prodaju i odrzavanje informaticke opreme,ali problem je sto ja imam zavrsenu samo srednju skolu trgovackog smjera 4 stupanj.Tu nastaje problem posto za servisiranje moram imat zavrsenu skolu.Zanima me dali se to odrzavanje,popravak opreme moze nekako drugacije sprovesti formulirati pod siframa 62 pa da mogu i te usluge obavljati osim trgovine.Trgovinu sam mislio obavljati u tranzitu kako roba udje da odmah i izadje do korisnika ako je tako moguce...

Svaki savjet ce dobro doci,hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete upisati: 62.01, 62.02, 62.03, 62.09, 63.11, 63.12, 63.91, 63.99

onda 46.51 Trgovinu na veliko računalima, perifernom opremom i softverom-u tranzitu (to je na velko),

a na malo možete samo 47.91  Trgovina na malo preko interneta tako da se roba ne zadržava kod Vas nego ide direkt kupcu(onda ne morate imati skladište), ali ako Vi toi sami prepakiravate i šaljete onda morate imati skladište)

o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija