Jump to content

Što u slučaju lažne prijave


Anoniman1

Preporučene objave

Uglavnom radi se o tome da jučer frajer na bickilu msm znam ga inače ovako dok sam ja stajao na crvenom nešto je lupilo po autu e sad ne znam jel se on zabio u auto ili je samo lupio rukom po autu. Bila je noć tako da nisam siguran ,ali pretpostavljam da se zabio u auto s biciklom on bi pao s bicikla i nebi sigurno nastavio vozit , a meni bi bio oštećen zadnji dio auta . Nakon toga on je normalno nastavio vozit i sam je reko kao to ti je jer naglo kočiš, a ja sam stajao na semaforu ionako već ,e sad me zanima što u slučaju da mu padnu na pamet neke gluposti tipa lažne prijave  bijega s mjesta nesreće ili neka glupost. To je bilo oko 23, ponoći jučer on je samo dobacio kao to ti je jer naglo kočiš na autu nema nikakvih oštećenja on je samo nastavio vozit normalno tako da pretpostavljam da je on sam lupio rukom po autu jer da se zabio vjv bi se njemu nešto na biciklu slomilo, a meni bi bila veća šteta na autu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija