Jump to content

Testiranje na drogu od strane policije.


dejanturk

Preporučene objave

Pozdrav. 

Jedan savjet, il pomoć ako je moguće. 

Za vrijeme vožnje zaustavljen sam od strane prometne policije. 

Nakon one uobičajne procedure kontrola prometa, vozačku  prometnu molim.....itd.

Jeste konzumirali alkohol, nešto drugo..ja kažem popio sam 3-4 velike pive tokom cjelog dana, jeste konzumirali nešto od opojnih droga....kažem bio na nekom rođendanu prije par dana i pušio sam marihuanu. 

Dva policijska službenika su se udaljila od mog auta, vratili se za oko 2 min i odlucili me testirat na drogu.

Ja sam naravno pristao, test je bio pozitivan na thc, odnosno marihuanu, iako je na testu bilo i stavki kokain, amfetamini, heroin. 

Znači radilo se o testu na više vrsta droga. Meni je nakon toga oduzeta vozačka na 12 sati, sve ono šta inače i ide nekom procedurom. 

 

Ali, radi se o tome, dal netko ima odgovor na to il mu se desilo nešto slično, pa ako je il zna nešto o tome molim Vas odgovor. 

 

Ja jesam konzumirao drogu, al ne nikakav thc, odnosno marihuanu, nego sam 2-3 sata prije nego me zaustavila policija konzumirao amfetamine, il bolje poznati speed, tj brzina. 

Kako je moguće da je na testu bila crtica na prozorčiću da sam pozitivan na thc, a ne na ništa drugo, to sam vidio svojim očima, a i na zapisniku mi piše da sam pozitivan na marihuanu, koju sam probao jednom u životu, pred nekih 5 godina. 

 

Molim Vas ako netko zna šta je to i o ćemu se tu radi jer ja nemam pojma. 

 

Hvala puno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Apsolutno ti je svejedno što je pokazao jer i sam znaš da si koristio nešto. Testovi imaju neki postotak pogreške, pa bi išao na vađenje krvi da nisi koristio ništa i tamo bi bio čist. Kazna je ista za bilo što, tako da ti je nebitno što je pokazao čim je pokazao nešto.

Jesi odmah dobio prekršajni nalog?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I to je to....

Al radi se o tome da imam isti takav slučaj od 11 mjeseca prošle godine, sad imam sud u 7 mjesecu. Znači identično sve, samo sad opet isto. 

Zato se i bojim toga, jer taman ću dobit rješenje i kaznu za ono prije, pa ću morat opet ić za isto

Koje su sankcije i kazne za 2 put, za ponavljenje tog istog prekršaja. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , dejanturk je napisao:

A s koliko se mogu izvuć minimalno i uz malo sreće, nikad nisam bio kažnjavan za ništa, čak ni za pojas do sad. 

Jel to nekakva i kolika pozitivna stvar. 

Hvala. 

Lako za prvi put a za ovo drugo će bit sve bar duplo više.A ako su te isti uhvatili i taj drugi put tražit će veću kaznu a sudac će znat da ti je to isto djelo u kratkom razmaku.Ali na njegovu presudu ćeš se moći žalit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija