Jump to content

vlasništvo-označeno


kira

Preporučene objave

Prije 53 minuta, Spitfire je napisao:

Nije baš jasno u kojem je kontekstu pitanje, no općenito ne mora.

Ništa, tražite ga kod kuće :-)

Pojasnitiću,,već izvjesno vrijeme koristim jedan manji prostor, udaljen od naseljenog mjesta, (uglavnom roštiljanje, druženje i sl), no uvijek sumnjam i razmišljam da je to nećije vlasništvo,,pa nebi rado neugodnosti, dakle, prostor sigurno jednim dijelom graniči s Hrvatskim šumama,.

nigdje nema nikakvog obilježja iz kojega bi se vidjelo da je nečije vlasništvo,,

lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala lijepa na pojašnjenjima i uputama,,sve ovo sam prošao i istražio, otprilike sam locirao k.č. koje bi mogle biti,,male su kvadrature i više ih je,.s više suvlasnika prema gruntovnici,,dakle sve iscrpio,,,(to je prostor koji nije niti poljoprivredno ni šumsko,,uz samu cestu, vrlo uzak, s druge strane je rječica,,,a udaljeno nekoliko km od prvog naseljenog mjesta,,,(nisam jedini koji je tu godina odsijedao),,naprosto se radi o korištenju nekoliko kvadrata zemljišta,,,

Mene interesira dali je Zakonodavac u tom smislu nešto regulirao,,a ja ću se svakako truditi doći do vlasnika/posjednika,,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija