Jump to content

Struja


Melora

Preporučene objave

Poštovani,

Nakon bezuspješnog razgovora s RWE agentom mislim da mi je ovo najbolje mijesto da dobijem odgovor. Naime, problemi počinju prošle godine kada me HT kao opskrbljivač struje prebacuje na IEnergiju, a oni me nakon nekog vremena prebacuju na RWE. U tom cijelom procesu meni nije bilo ponuđeno da bilo što odaberem osim što sam dobio poštom da mi se opskrbljivači mijenjaju. Dok sam bio na HT-u i 2 mjeseca na IEnergiji račune sam redovno plačao, a prestao sam s plaćanjem nakon prelaska na RWE. U cijeloj toj prići nisam dobio niti jedan ugovor na potpis i uopće želim li ja prijeći kod RWE-a. Isto tako u razdoblju od njihovog službenog prelaska 01.12.2018 do dana današnjeg nije mi očitano brojilo jer nisam bio kod kuće  zbog mojeg boravka u bolnici, a kasnije odlazaka u dnevnu bolnicu. Djelomično opravdanje riješavanja tog problema lež i u tome što imam par F dijagnoza (psihijatrijskih) i više se bavim sobom nego riješavanju drugih problema kao što je ovaj. Pitanja koja su vezana za to su slijedeća. Ima li pravo jedna firma drugoj slati podatke u ovom slučaju OIB i može li se bez mog pristanka i potpisa zaključit ugovor ? Sada kada bi htio svojevoljno preći na HEP ne znam kako da to riješim jer po mome ja RWE-u nisam dužan ništa. Kome da platim u ovom slučaju dugovanje koje je nastalo i ja ga ne negiram i željan sam ga platiti, samo mislim da su mi trebali dati opciju želim li ja biti kod njih ili ne i onda bi ja pronašao u tom slučaju za mene najpovoljnijeg distributera struje. Nadam se da sam pravilno postavio problem i u slučaju Vaših pitanja stojim na raspolaganju. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija