Jump to content

kamate na presuđeni iznos


zmodri11

Preporučene objave

U prvoj tužbi od 201.g.1 tužiteljica traži kamate od dana presuđenja .  Precizira tužbu 2015.g.  2017. godine presuda u kojoj stoji zatezne kamate od 2015.g.  Nisam ni primjetio kao ni moj odvjetnik da je tužba u tom dijelu izmjenjena.

Pitanje glasi da li je dozvoljeno takvo mjenjanje tužbe bez moje suglasnosti i moje djece?

Kako se te kamate računaju od 2015 g. do sad  ako je tužiteljica uspjela sa 403.000 kn  te parničnim troškom od 175.000 kn

mlađi sin je uspio u potpunosti u sporu i određen mu je parnični trošak 396 000 kn, a stariji je također uspio u sporu u potpunosti i određen mu je trošak zastupanja od 61 000 kn

Ima još jedna tužba koju če stariji sin dobiti jer je koristila njegovu nekretninu nije plačala najam i režije i to bi trebalo biti cca  40 000 kn  plus troškovi zastupanja  dobit će naravno i kamate.

Može li mi netko izračunati koliko bi ja po tom bio dužan tužiteljici?

Meni se čini da je ova presuda arbitrirana.  i da u biti niti ona a ni ja nemamo ništa od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija