Jump to content

otplata duga


sipekjos

Preporučene objave

prije 2 sati , sipekjos je napisao:

Znači B9rbena da to kad ja ne mogu podmiriti oni moraju opet drugi put ovršiti. Jedino ako to ide na sud pa im sud obustavi novo ovrhovoditeljstvo. Nisu prvi na redu jer je erste klub prvi. Možda nebi bilo loše pa poćet plaćat erste ovrhu nekih 200-300 kuna na mjesec

Oni mogu pokušavati naplatu putem ovršnog postupka sve dok se ne namire i bez obzira tko se još u odnosu na Vas pokušava namiriti na ovakav način. Ako pokušaju provedbu preko suda, ovo nije razlog da je sud ne bi dozvolio. Pustite prvu ovrhu da se namiruje kako se namiruje, a za drugu pokušajte dogovoriti obročnu otplatu sa sredstvima koja ste predložili, a s činjeničnim stanjem da ne možete mjesečno izdvajati više od toga. Ukoliko odbiju, tada ih pustite neka se namiruju u ovršnom postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, sipekjos je napisao:

malo sam napet priznajem, jer me čeka neka pošiljka pismena u pošti, neznam koje je namjene dok ne otvorim ili vratim je da dobijem na vremenu ako je matrix 

Preuzmite pošiljku što prije, pa javite o čemu je riječ. Izbjegavanjem preuzimanja, ne rješavate problem. Pogledajte čl. 143. Zakona o parničnom postupku, pa ćete vidjeti kako se lako dostava izvrši putem oglasne ploče. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Borbena 7

Bio sam u FINI.oni plaćaju OTP dug prvi. na čekanju je erste club. U banci dug po tekućem je na nuli, znači otkupljen, za koliko nedaju info. Dvadesez drugog osmog idem kod odvetnika da mi da info što utjerivači imaju pravo poduzeti. Prema viđenom i zaključku nitko neće nikad moći vratiti dug ako je npr. 100000 kn jer sve što vrati pojedu kamate. Oni prodaju dugove vjerojatno glavnice, a onda se u otkupu pojave matriksi i ostali. Bit će gadno...do krvi

Lp,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , sipekjos je napisao:

za koliko nedaju info

I nemate pravo na ovu informaciju.

prije 19 sati , sipekjos je napisao:

Dvadesez drugog osmog idem kod odvetnika da mi da info što utjerivači imaju pravo poduzeti.

Mogu poduzeti sve što je mogao i prvi ovrhovoditelj koji im je i ustupio dug.

prije 19 sati , sipekjos je napisao:

prodaju dugove vjerojatno glavnice, a onda se u otkupu pojave matriksi i osta

To je njihovo pravo tj. da raspolažu sa svojom imovinom kako god žele.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija