Jump to content

Prijevara iz 2012


Majadivna

Preporučene objave

Poštovanje ,ovako pozvana sam od policije a uopće neznam kako su došli do mog broja jer ga malo tko ima ,međutim u 2011-2012 sam oštetila curu iz novog sada a ja sam iz hrvatske nisam joj isporučila paket 400 kn vrijednost ,pozvana sam danas da su predmet zagubili da su ga tek danas našli znaci star 7 godina ,međutim tu se spominju još nekih par prevara sitnih preko interneta gdje sam ja obavila razgovor a oni kažu da će sve Poslat dorhu da on odluci o svemu ,cura iz Srbije 400 kn ,i jos par osoba navodno ,međutim meni je ukinut profil taj i nisam mogla stupit u kontakt s njima a prevarila sam ih ,zanima me da li će Dorh sve prijave spojiti u jedno sto mi kažu na gospodarskom kriminalu policiji da moguće a ja sam te razgovore obavila i to je bilo 2011-2012

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zbog ekonomičnosti postupka, da se ne vodi više postupaka za ista ili slična djela. Po meni, to Vam može ići samo u korist: prvo zato što će postupak zbog više djela nužno dulje trajati i biti teže sve dokazati, a drugo zato što je moguće da sve bude okvalificirano kao jedno produljeno kazneno djelo, a ne više djela, što se blaže kažnjava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija