Jump to content

Isplata porodiljne naknade


Ssplit

Preporučene objave

Postovani,

Molila bih za pomoc. 01.02.2019. sam sa poslodavcem potpisala aneks ugovora u kojem mi je radno mjesto ostalo isto ali su mi povecane odgovornosti i bruto placa.

Krajem tog istog mjeseca sam ostala trudna. Sredinom 7 mj, znaci u sestom mjesecu trudnoce sam otvorila komplikacije trudnoce i na salteru su mi rekli kako ce moj slucaj ici na razmatranje iz razloga jer sumljaju da sam dobila povecanje place radi trudnoce.

Pitam se kako je to moguce ako je aneks ugovora potpisan skoro mj dana prije nego sam uopce ostala trudna?

Povecana placa mi je isplacena i nakon sto sam otvorila komplikacije. Komplikacije su otvorene pocetkom 7 mj, i tad je prikupljena sva dokumentacija koja im je potrebna sa info o mojoj placi(R1 obrazac) a placu za 6 mj sam primila krajem 7 mj, i po tome se vidi da je moja placa zaista povecana jer tad nisam imala niti potrebu dostavljati vise ikakvu dokumentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija