Jump to content

Nadzor socijalne skrbi


Ivyn

Preporučene objave

Pozdrav! Dobili smo poziv iz centra za razgovor zbog anonimne prijave. Naime u prijavi stoji da se ja i suprug svadamo te da imamo pse koji su opasni. Dakle svezi pasa , svi psi su mikrocipirani svi imaju polozen test socijalizacije uredno su cjepljeni da skratim sve po zakonu. Moji susjedi rentaju apartmane smetaju im psi ako ponekad zalaju kad nismo doma pokusali su ih se rjesit nalagavsi vet inspekciji koja je nenajavljeno dvaput dosla u nadzor i cinjenicno stanje je kako su utvrdili bilo sve u najboljem redu,doslovno u svakom segmentu prijave su bile napisane lazi pa kako im nije uspjelo sada su krenuli preko socijalne skrbi. Da napomenem nigdje nema ni policijskog izvjesca da smo se svadali tukli sto li vec jer nitko nikad nije prijavio s obzirom da takvog cega nikada nije ni bilo i psi i dalje imaju sva cjepiva itd.. dakle mi sada nakon razgovora u czzs ocekujemo da oni dodu u nadzor kod nas sto smo naravno pristali ali nismo nista ni potpisali a nisu nam ni dali da ikakav papir potpisujemo. Uz ostalo ja sam trudna i sve ovo mi je ogroman stres jos uz to je jedna od dvije socijalne radnice bila iznimno drska i kada samo joj pokazala video kako u 3 sata nocu njihovi gosti urlaju drogiraju se i vriste ispod moje terase a da se na videu ni jedan pas ne cuje je odgovorila da je to vracanje milo za drago pritom mislivsi na to da ja to snimam i prijavljujem jer im vracam sto oni prijavljuju mene. Dakle ocito pristrana i nemoze bit objektivna jer je jasno izjavila da se boji pasa i da ih nevoli te da cemo imati ovakvih prijava dok imamo pse. Kakva prava imamo jer ja nezelim da mi dolaze tu po doma kako im pase u nadzor osim tog jednog puta jer ce tada utvrditi da djeca imaju sve potrebno i da je sve u najboljem redu. Mislim prijava je doslovno samo rekla kazala anonimno kako oni kazu telefonski poziv. Molim savjet jer sve ovo lose utjece i na moju trudnocu 😔 Stavljamo kucu na prodaju samo da se maknemo od ovih toksicnih ljudi. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 28 minuta, Ivyn je napisao:

Kakva prava imamo jer ja nezelim da mi dolaze tu po doma kako im pase u nadzor osim tog jednog puta jer ce tada utvrditi da djeca imaju sve potrebno i da je sve u najboljem redu.

Pružanjem otpora prema njima radite si samo još veću štetu. Pustite ih da utvrde stanje, surađujte s njima prilikom tog njihovog dolaska i ukažite im na dokumentaciju veterinarske inspekcije koja je također bila po anonimnim prijavama, a što je očigledno praksa u Vašem slučaju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da zakonski nebi trebali imati prava da nas stavljaju pod nadzor sem tog jednog puta sto ce doci al evo zaista neznam pa dok ne odem pravniku pitam tu.. Stres za mene stres za djecu a i stres psima. Mislim da cak ni u lavezu nije problem psi imaju svoje boksove kad mi nismo kuci al kad smo kuci psi su unutra i mirni su dakle nocu se ne cuje ama bas nikada preko dana ako nekad i kratko. Cisto nevole zivotinje 😔

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da zakonski nebi trebali imati prava da nas stavljaju pod nadzor sem tog jednog puta sto ce doci al evo zaista neznam pa dok ne odem pravniku pitam tu.. Stres za mene stres za djecu a i stres psima. Mislim da cak ni u lavezu nije problem psi imaju svoje boksove kad mi nismo kuci al kad smo kuci psi su unutra i mirni su dakle nocu se ne cuje ama bas nikada preko dana ako nekad i kratko. Cisto nevole zivotinje 😔

 

Da naravno ! Hvala ti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija