Jump to content

Susjedi koji misle da su lokalni šerifi


nikolasokol

Preporučene objave

Pozdrav,

Ne znam dali sam u pravom forumu ali nijedan drugi mi se ne čini kao pravo mjesto za pitanje.

Dakle radi se o obitelji koja maltretira cijelo selo već godinama.

Starci su bezobrazni i loši ljudi, ali sin im je kao iz pakla, i od njega sam vrag bježi.

1. Već nas je 2 puta tužio i morali smo platiti iako nismo ništa krivi, budući da je policajac odvjetnik je savjetovao da platimo jer ako ide dalje sud bude prije vjerovao policiji nego nama. Tako da smo platili da ga se riješimo.

2. Nakon izmjere zemljišta ogradio sam svoje zemljište od puta da se ne voze po mojem jer kamenje pada u travu i nemoguće je kositi i održavati. Prvo su bili drveni stupići koje je uredno gazio traktorom. Njih sam bat desetak puta mijenjao. Prošle godine sam stavio aluminijske stupiće od 1.5m, koji se vide izdaleka i iz trave. Njih je par komada svinuo košarom na traktoru jer se vidi na njima crvena boja. Sve sam poravnao i nabio natrag. Da bi neki dan došao na njivu i svi stupići su pogaženi i svinuti, a dva su slomljena.

3. Ovo je problem cijelog sela, jer ima konja kojim hoda po tuđim zemljama, njivama, vinogradima, vocnjacima... I kad mu se nešto veli počne vrijeđati. Jednom prilikom sam mu rekao nek se makne s moje zemlje i da više ne hoda konjem po njoj jer ostavlja rupe. Počeo je vrijeđati da šta ja balavac njemu mogu, da je on zakon u selu, da on vodi konja kad on hoće. Da ali neću da ide po mojem nek ogradim zemlju ogradom i napišem privatni posjed.

4. Bila je situacija kad je istukao susjedovog psa, bacio ga u šumu i zvao policiju da je vidio kako susjed sam tuče psa kamenom po glavi.

 

Šta raditi s takvima? Ljudi se neće složiti da ih svi prijave jer tek onda budu imali problema. Ljudi ih se boje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija