Jump to content

Benzin

Preporučene objave

Pozdrav radi se o križanju sa slike. Jučer sam bio tu u ovoj skroz lijevoj traci za ravno i išao u savsku. I taman sam došao do semafora i upalilo mi se žuto i ja se nisam mogao sigurno zaustavit jer sam taman došao kod pjesackog i semafora kad se upalilo zuto i ja sam prosao na to zuto. Znaci zuto se tek upalilo tako da sam siguran da je bilo zuto. A kasnije kad sam se vraćao sam primjetio da su na ovom stupu kojeg sam označio zelenom  3 crne kamere  eh sad me to muci. 

Prije godinu dana ista situcija bila bilo zuto ja se nisam mogao sigurno zaustavit  odma me policija zaustavila i malo smo raspravljali oni su prijetili sudom.Jer su oni bili okrenuti tako da je njima bilo crveno, ali meni je bilo žuto , a oni nisu mogli vidjet moje svjetlo iz te pozicije nikako. Što se tog slučaja tice to nikakve papire nisam dobio niti ista poslje su me pustili doma. Zadnje je nakon rasprave rekao ajd briši doma i tako smo se rastali Ja sam došao do zaključaka ako prodes na zuto isto ko da si na crveno, a isto tako sam slušao na vijestima na televiziji kad su pitali policajca kao sto ako je zuto na semaforu pa je on rekao da je onda bolje proci na zuto nego riskirati u takvim situacijama.  Tako da sam sad totalno zbunjen. Uglavnom da sam ja isao kočiti vjerojatno  bi usred krizanja stao što nikako nije sigurno. 

Pošto sam čitao na forumu da postoje neke kamere koje bilježe sve prekršaje sad ne znam jel moze vidjet kako koje je svjetlo bilo na semaforu i jel imam razloga za brigu ?

Imam neku sitnu kaznu od prije 3,4 godine al to je odma plaćeno na licu tako da ako nju ne racunam nisam kažnjavan i nadam se da će ostati . Jedino eto sto mi se dogodilo jucer to s tim križanjem pa me sada brine i nemogu mirno spavat

19982F5E-CD84-4007-B116-17B90FCB0191.jpeg

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Benzin je napisao:

Pozdrav radi se o križanju sa slike. Jučer sam bio tu u ovoj skroz lijevoj traci za ravno i išao u savsku. I taman sam došao do semafora i upalilo mi se žuto i ja se nisam mogao sigurno zaustavit jer sam taman došao kod pjesackog i semafora kad se upalilo zuto i ja sam prosao na to zuto. Znaci zuto se tek upalilo tako da sam siguran da je bilo zuto. A kasnije kad sam se vraćao sam primjetio da su na ovom stupu kojeg sam označio zelenom  3 crne kamere  eh sad me to muci. 

Prije godinu dana ista situcija bila bilo zuto ja se nisam mogao sigurno zaustavit  odma me policija zaustavila i malo smo raspravljali oni su prijetili sudom.Jer su oni bili okrenuti tako da je njima bilo crveno, ali meni je bilo žuto , a oni nisu mogli vidjet moje svjetlo iz te pozicije nikako. Što se tog slučaja tice to nikakve papire nisam dobio niti ista poslje su me pustili doma. Zadnje je nakon rasprave rekao ajd briši doma i tako smo se rastali Ja sam došao do zaključaka ako prodes na zuto isto ko da si na crveno, a isto tako sam slušao na vijestima na televiziji kad su pitali policajca kao sto ako je zuto na semaforu pa je on rekao da je onda bolje proci na zuto nego riskirati u takvim situacijama.  Tako da sam sad totalno zbunjen. Uglavnom da sam ja isao kočiti vjerojatno  bi usred krizanja stao što nikako nije sigurno. 

Pošto sam čitao na forumu da postoje neke kamere koje bilježe sve prekršaje sad ne znam jel moze vidjet kako koje je svjetlo bilo na semaforu i jel imam razloga za brigu ?

Imam neku sitnu kaznu od prije 3,4 godine al to je odma plaćeno na licu tako da ako nju ne racunam nisam kažnjavan i nadam se da će ostati . Jedino eto sto mi se dogodilo jucer to s tim križanjem pa me sada brine i nemogu mirno spavat

19982F5E-CD84-4007-B116-17B90FCB0191.jpeg

Pošto ne mogu uredit a zaboravio napisat a ne znam jel bitno . Pozicija kamera je jedna gleda prema autima koji idu na most jedna gleda na one koji idu s mosta i jedna msm da je lijevo okrenuta i gleda tamo na autobusnu stanicu preko semafora . Eh sad možda sam i napisao gore, al zanima me jel kamera snima čisti prolaz. Recimo 1 ujutro je i crveno je i vidiš nema auta neda ti se cekat i prodes ili snima i prolaz na žuto, ali ako vide da si bi se usred krizanja zaustavio da si isao kocit to ignoriraju ? To su nekakve crne kamere na tom stupu , a sada ne znam jesu li te one nove za koje se pisalo u nekoj temi da snimanju na crveno ili su one postavljanje na nekim križanjima di su bile ceste prometne?

Ispricavam se ak sam dosadan, al jos jedno pitanje.

pitanje 2. Piše namjerni prolaz kroz crveno 10- 20 tisuća kn i 6 mj vozačka za drugi takav prekršaj ako se dobro sjecam onog sto sam čitao . Eh sad kao u punoj brzini ne kuzim kako se to misli jel to misle ako vidiš da je crveno i vidiš primjer nema nikog oko tebe i prodes na crveno ili u to ulazi ako je zuto i prodes . Bio sam par puta u situaciji da mi je sigurnije na zuto nego kocit na to zuto. Pa mi ovaj novi zakon bas nije jasan. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za kameru koja snima crveno ćeš pričekati stradivarija, a ovaj novi članak je novi i još nema prakse, pa će se vidjeti što će policija tako prijavljivati i što će sudovi kažnjavati. Ovako odoka kako je napisano, to bi bilo kad dođeš blizu, prebaci se na žuto, a ti ubrzaš da bi stigao i prođeš na crveno (ne stigneš, ali svejedno prođeš povećanom brzinom), mada mi se čini da će se više upotrebljavati za one koji bježe od policije, pa prolaze kroz crveno ili oni koji (najčešće po noći) namjerno prolaze kroz crvena svjetla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija