Jump to content

nistetan darovni ugovor


zliniko

Preporučene objave

pozdrav mozda bi mi neko pomogo za objasnjenje  za nistetan darovni ugovor,darovatelj je moj otac poslije smrti pokrenuo tuzbu brat  posljie 27 g mogoje pokrenut dokje otac bio ziv svi imaju darovne ugovore samo je moja nekretnina interesantna ako se moze  ugovor je pisan kod odvjetnika a ovjeren na sudu  10 pr0sinca 1993 g.   imam tuzbu od brata  isestre da  nije u formi javnobilježničkog akta i da nisam u posjed , od 1993 nije bilo javnih biljeznika a u posjed sam uvjek i prije darovnog ugovora  . a darovanom nekretninom  gdje jeoj pripada zemljiste,   okucnicom,  i gdje je darovatelj darovao zemljiste i suglasan i dozvoljava  dogradnju na postojeci objekat gradnju obiteljske kuce pise u darovni ugovor  dobivena gradjevinska dozvola i gdje je izgradjena kuča   kako je sud donjeo odluku za staviti mlombu  kad ugovor proveden nasudu placeno sve i u upravi prihoda i dobiven zk ulozak odma  kako je sutkina prihvatila  neosnovanu tuzbu zar nije procitala kad je pisan ugovor a ne prihvatila nije po javnobiljeznicku formu i stavila blombu  kako je moguce zar nije primjetila laž tuzitelja  i u roku 3 dana stavila blombu  ljudi ovoje nemoguce   neko mi mozda moze  reč sta misli o ovom ugovoru i kako bi od priljke trebala biti žalba  pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , zliniko je napisao:

pozdrav mozda bi mi neko pomogo za objasnjenje  za nistetan darovni ugovor,darovatelj je moj otac poslije smrti pokrenuo tuzbu brat  posljie 27 g mogoje pokrenut dokje otac bio ziv svi imaju darovne ugovore samo je moja nekretnina interesantna ako se moze  ugovor je pisan kod odvjetnika a ovjeren na sudu  10 pr0sinca 1993 g.   imam tuzbu od brata  isestre da  nije u formi javnobilježničkog akta i da nisam u posjed , od 1993 nije bilo javnih biljeznika a u posjed sam uvjek i prije darovnog ugovora  . a darovanom nekretninom  gdje je joj pripada zemljiste,   okucnicom,  i gdje je darovatelj darovao zemljiste i suglasan i dozvoljava  dogradnju na postojeci objekat gradnju obiteljske kuce pise u darovni ugovor  dobivena gradjevinska dozvola i gdje je izgradjena kuča . kako je sud donjeo odluku za staviti mlombu  kad ugovor proveden na sudu placeno sve i u upravi prihoda i dobiven zk ulozak odma  kako je sutkina prihvatila  neosnovanu tuzbu zar nije procitala kad je pisan ugovor a ne prihvatila nije po javnobiljeznicku formu i stavila blombu  kako je moguce zar nije primjetila laž tuzitelja  i u roku 3 dana stavila blombu  ljudi ovoje nemoguce   neko mi mozda moze  reč sta misli o ovom ugovoru i kako bi od prilke trebala biti žalba  pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija