Jump to content

Ovrha


Ivan37hrj

Preporučene objave

Pozdrav,situacija je sljedeca ,znaci ovrsen sam u fini i sve to ide s place cetvrtina se odbija dok se to ne rijesi itd,itd,ali ima jedna cudna stavka znaci tvrtka apis d.o.o ili tako nesto je nekad bila tvrtka za otkup dugova i utjerivanje ali su nestali iz hr ,utvrdjeno je kao da su prevarantska firma i da je iz mupa dosla obavijest fini da prema nekome tko ne postoji nemogu ici nikakve uplate,e sad negdje u zraku lezi 5000kn koje sam ja njima kao isplatio ,znaci nemoze otici njima jer ne postoje a nemoze se ni meni odblokirat ,u fini od sluzbenika do pravnika slijezu samo ramenima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ivan37hrj je napisao:

e sad negdje u zraku lezi 5000kn koje sam ja njima kao isplatio ,znaci nemoze otici njima jer ne postoje a nemoze se ni meni odblokirat ,u fini od sluzbenika do pravnika slijezu samo ramenima

Ako je ovrhovoditelj pravna osoba prestao postojati zbog brisanja iz odgovarajućeg registra bez pravnog sljednika, Fina po saznanju za tu okolnost prestaje s izvršavanjem te osnove za plaćanje i istu pohranjuje. Ako postoje zaplijenjena sredstva na temelju te osnove za plaćanje, po ispunjenju uvjeta za prijenos Fina će dati banci nalog za prijenos tih sredstava u korist računa državnog proračuna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Ivan37hrj je napisao:

Abisal faktor je u pitanju ima dosta clanaka o njima,znaci meni taj novac u svakom slucaju nece biti vracen

Tako je, novac se ne vraća ukoliko je ovrhovoditelj brisan iz registra. A ova Vaš ovrhovoditelj je i dalje aktivan, evo linka

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:081097334

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija