Jump to content

Preuzimanje j.d.o.o. kad si blokiran


ninanana

Preporučene objave

Iz naslova je vidljivo osnovno pitanje - blokirana sam, mogu li očekivati blokadu poslovnog računa ako preuzmem j.d.o.o. na sebe?

 

Drugo pitanje - u radnom sam odnosu u jednoj drugoj tvrtci, moram li plaćati doprinose za svoj eventualno budući j.d.o.o.  kao direktor?

Ništa više ne razumijem pa molim pojednostavljeno objašnjenje za navedena pitanja.

 

Hvala unaprijed. 

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , ninanana je napisao:

Iz naslova je vidljivo osnovno pitanje - blokirana sam, mogu li očekivati blokadu poslovnog računa ako preuzmem j.d.o.o. na sebe?

 

Drugo pitanje - u radnom sam odnosu u jednoj drugoj tvrtci, moram li plaćati doprinose za svoj eventualno budući j.d.o.o.  kao direktor?

Ništa više ne razumijem pa molim pojednostavljeno objašnjenje za navedena pitanja.

 

Hvala unaprijed. 

 

Pozdrav.

Ukoliko preuzmete j.d.o.o. njegov račun neće biti blokiran jer je j.d.o.o. odvojen od vašeg računa i dugova vas kao fizičke osobe. Iz navedenog ne morate plaćati doprinose za sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 
 
 
 
, ninanana je napisao:

Iz naslova je vidljivo osnovno pitanje - blokirana sam, mogu li očekivati blokadu poslovnog računa ako preuzmem j.d.o.o. na sebe?

 

Drugo pitanje - u radnom sam odnosu u jednoj drugoj tvrtci, moram li plaćati doprinose za svoj eventualno budući j.d.o.o.  kao direktor?

Ništa više ne razumijem pa molim pojednostavljeno objašnjenje za navedena pitanja.

 

Hvala unaprijed. 

 

Pozdrav.

 

, BRKICA00 je napisao:

Ukoliko preuzmete j.d.o.o. njegov račun neće biti blokiran jer je j.d.o.o. odvojen od vašeg računa i dugova vas kao fizičke osobe. Iz navedenog ne morate plaćati doprinose za sebe.

Ne ovisi li to o visini bruto plaće koju ima kod trenutnog poslodavca? Neće li imati obavezu podmiriti doprinose ako joj je bruto plaća manja od 5.491,20 kn?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija