Jump to content

Lažna prijava


Tekna

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Sinoc mi dosla policija na vrata ,kaze majka me prijavila da sam je udarila ili posijekla nekom soljicom..Nije to uradila u mjestu gdje zivim nego otisla u veci grad ..otisla u dom zdravlja kod doktora i rekla tamo kako je zadobila povredu .Ona i sestra su to smisljeno uradile jer im je savjetao odvjetnik da moraju imati policijsku prijavu protiv mene da bi me mogle tuziti za imovinu koju su dale darovnim ugovorom.Ne postoji ni jedan drugi svjedok osim njih dvije..

Dal ide tuzba po sluzbenoj duznosti ili moraju privatnu tuzbu podici i kako utvrditi da je lazna prijava

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Spitfire je promijenio naziv u Lažna prijava

Majka i moja sestra su to smislile kako da imaju policijsku prijavu protiv mene jer im je tako savjetovao advokat.

Pisala sam vec jednom o cijelom ovom slucaju da je majka dizala optuznice protiv mene za pobijanje darovnog ugovora i odustala od toga jer nije imala sanse ..trazila da joj potpisem dozivotno koristenje stana i kuce sto sam i ucinila.Misljenja da nece ici vise u tuzbe i sve ponovo ovog ljeta kada sestra zeli da ne tuzi zajedno s majkom

Bile su sedam dana kod mene obilazile advokate..notare i smislile kako ce mi nauditi..Kod te ozljede sto spominje navela je moju sestru kao svjedoka ...

 

 

Majka i sestra zive u inozemstvu ..finansijski osigurane...Sestra je uzivalac narkotika a majka alkoholicar 

Sve su ovo isto radile i mojem ocu i sad nastavljaju meni ..Traze samo pare i pare

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Da jeste ,skroz sam zaboravila da sam ovo pisala.

Ne znam sta da radim dal da idem u proces ..nije samo zbog finansija nego zbog stresa...ne znam dal cu moci to psihicki izdrzati...

Dal ce ih moci pronaci u inozemstvu i zovnuti da svjedoce. Hoce li moci sud doci do medicinske dokumentacije da majci puca koza zbog starosti

Rekao mi je policajac nema sanse da dobijes ,njoj ce sud vjerovati zbog rane na ruci Dal se moze traziti vjestacenje rane ...Zasto su dogadjaj prijavili par dana poslije ..zasto policija dolazi meni tri dana poslije da uzme izjavu i pita me jel bio svjedok da to vidi ..bila je moja kcerka a nju nisu upisali kao svjedoka

Molim za par savjeta..

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Molim ako bi ko mogao da mi da savjet

Bilo je prvo rociste za prekrsaj za nanosenje lakse tjelesne povrede ,blago oteknuce na desnoj ruci.

Sudinica i predstavnik policije su me pokusali nagovoriti da priznam krivnju i da cu dobiti ukor

Ja nisam mogla priznati kad se to apsolutno nije desilo ..

Sudinica zakazale novo rociste za mjesec dana i rekla mi da cu platiti kaznu i troskove postupka

Podigli su tuzbu za remecenje javnog reda i mira a prema tuzilji slucaj se desio u kuci ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na prvo rociste sam dosla s kcerkom kao svjedokom da potvrdi da se to apsolutno nije desilo jer u pismu od suda je pisalo da se povedu svjedoci .Kcerka je jedva pustena u ured da prisustvuje i kada je sudinica rekla idemo na ukor ona je mahnula glavom i kcerka mi je izbacena iz ureda sa rijecima sudinice napolje.

Tako da nije ni ispitana u svojstvu svjedoka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Tekna je napisao:

Podigli su tuzbu za remecenje javnog reda i mira a prema tuzilji slucaj se desio u kuci ..

Mislite valjda za nasilje u obitelji?

prije 2 sati , Tekna je napisao:

Na prvo rociste sam dosla s kcerkom kao svjedokom da potvrdi da se to apsolutno nije desilo jer u pismu od suda je pisalo da se povedu svjedoci .Kcerka je jedva pustena u ured da prisustvuje i kada je sudinica rekla idemo na ukor ona je mahnula glavom i kcerka mi je izbacena iz ureda sa rijecima sudinice napolje.

Tako da nije ni ispitana u svojstvu svjedoka.

Treba inzistirati da se u zapisnik uvede da tražite da se tu i tu osobu ispita u svojstvu svjedoka. Ne bi bilo loše da angažirate branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija