Jump to content
Lavinia

SMS poruke

Preporučene objave

Pozdrav!

Postoji osoba koja je bila neugodna prema meni.Sad mi dva tjedna šalje sms gdje objašnjava da želi prijateljstvo,ispričava se,pokušava se prikazati u boljem svjetlu,svašta bezazleno da privuče pažnju.Tu je koja ružna riječ,npr.glupača.Nema prijetnji,ali ne želim ništa i ne odgovaram.Kako postupiti?

Uređeno od Lavinia

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 12 sati , Lavinia je napisao:

Pozdrav!

Postoji osoba koja je bila neugodna prema meni.Sad mi dva tjedna šalje sms gdje objašnjava da želi prijateljstvo,ispričava se,pokušava se prikazati u boljem svjetlu,svašta bezazleno da privuče pažnju.Tu je koja ružna riječ,npr.glupača.Nema prijetnji,ali ne želim ništa i ne odgovaram.Kako postupiti?

Napišeš (i sačuvaš,kao i njene/njegove) sms u kojem napišeš da ne želiš da te kontaktira ili ćeš je prijavit za uznemiravanje.

Podijeli ovu objavu

Ako se samo želite riješiti osobe, jednostvano blokirajte njen broj. Ukoliko ona i dalje nastavi nekim drugim putem da vas uznemirava, podnesite prijedlog za progon za nametljivo ponašanje iz čl. 140. KZ-a (prije toga dajte do znanja osobi da ćete to napraviti ukoliko vas ne ostavi na miru).

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...