Jump to content

Izbor odvjetnika


Sosten

Preporučene objave

Kad idem kod liječnika znam kod kojeg specijaliste idem da li je to kardiolog,pulmolog, otorinolaringolog ,nefrolog itd.

Kad tražite odvjetnika onda saznajete po kuloarima koji je zašto . Pa onda se dozna koji je za Obiteljsko , Stvarno ,Krivično itd.

Kako se oni specijaliziraju i zašto to ne bi bilo javno . Npr. Marko Marković  dr.iur. specijalist za Obiteljsko pravo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Specijalizacija odvjetnika je moguća, propisana je Zakonom o odvjetništvu i Statutom Hrvatske odvjetničke komore. Međutim, uvjeti za isticanje specijalizacije su izrazito strogi i mi imamo vrlo malo upisanih odvjetnika specijalista, a još manje službenih specijaliziranih odvjetničkih društava koji mogu isticati specijalizaciju kao dio svog službenog naziva, ostali ne smiju isticati specijalizaciju.

Ono što mislim da bi strankama više pomoglo u potrazi za odvjetnikom jest da se skine zabrana reklamiranja odvjetnika, pa da odvjetnici mogu u svom reklamnom oglasu ili svom javnom predstavljanju reći čime se bave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija