Jump to content

Tražim odvjetnika specijaliziranog za obiteljsko pravo


trachkoka

Preporučene objave

  • 7 mjeseci kasnije...

Pozz ako moze savijet zivimo u vanbracnoj zajednici vise od 5 god...zelim otic od njega i zelim da mi isplati pola kucr koju smo zajedno kupili tj.ja sam digla kredit on nesto u kesu...visre puta sam zvala policiju i napravila mu prijavu no drugi dan ga puste..ima zabranu prilaza svojoj mami koju je udaio...dobio je otkaz na poslu radi alkohola...bio je na ljecenju odlazio na sastanke ali nista jos gori...bespomocna sam ja radim...za stvarno malu placu...sve sto kupim da imam za gablec on pojede...zadnjih mj.je poceo u 2 ili 3 ujutro doma dovodit cudnu ekipu frajera onda cugaju i slusaju muziku...neki dan sam ga izbacila  u dvoriste jer je vikao jako iso je po mjestu i derao se..svi susjedi ga znaju...prije 5 dana kad sam zvala policiju rekli su mi  ga oni mogu trenutno smirit da povucem privatnu tuzbu..molim Vas pomoc...nemamo djecu...i nismo u braku ali trpit ovako sto nemogu i nezelim vise a napustit kucu za koju ja zadnjih godinu placam rezije jer on neradi polupao je pol kuce od bjesa ...to nije zivot trebam pravni savijet sto i kako ucinit jedino sto zelim je da se kuca proda i podjeli na pola zelim se vratit zivjet u Zagreb di mi je kompletna obitelj i trazit zabranu prilaza ...samo zelim svoj mir bez osuda i komentara samo dobri savijeti da napomenem pokusala sam vise puta razgovorom no om jedino sto kaze je "ostavit cu te kad mi das mojih 18000 eura"...zelim mir i svakom svoje nista drugo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija