Jump to content

Zabrana upravljanja vozilom


gervasius

Preporučene objave

Poštovanje!

Izrečena mi je presuda na Općinskom sudu putem Prekršajnog suda u Velikoj Gorici za prekršajni nalog. Presuda je donešena 03. 09. 2019, isti dan kad je bio i sud, a rješenje sam primio 09. 09. 2019. Kazna je 3.800 kn, na koju nije dopuštena žalba. Kaznu moram platiti u roku mjesec dana.

Ima jedan pasus koji mi nije jasan:

" Sudac je okrivljeniku izrekao zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom "B" kategorije, tmeljem citiranih propisa, u trajanju od 1 mjeseca, jer smatra kako postoji opasnost da će upravljajući motornim vozilom ugroziti sigurnost prometa, te da će se izricanjem mjere izbjeći opasnost ponavljanja prekršaja.

Sad mi nije jasno, da li ta zabrana upravljanja vozilom teče od dana donošenja presude, znači, 03. 09. 2019, ili od dana od kada sam primio presudu, 09. 09. 2019, ili tek kada platim gore navedeni iznos?

Hvala lijepa na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , gervasius je napisao:

... da li ta zabrana upravljanja vozilom teče od dana donošenja presude, znači, 03. 09. 2019, ili od dana od kada sam primio presudu, 09. 09. 2019, ili tek kada platim gore navedeni iznos?

Niti prvo niti drugo niti treće, a najbolje je provjeravati svaki dan putem ove stranice koju anoniman navodi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo, provjerio sam preko onog linka, i izbacio mi je slijedeće:

Serijski broj vozačke dozvole: xxxxxxxxx

  • Status vozačke: važeća
  • Važeća do: 18.10.2027.

Kategorije:

  • B
  • AM
  • G
  • F
 

Bodova: 0

Kada zabrana postane aktualna, da li će mi ta zabrana pisati na tom linku?

uređeno: od gervasius
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija