Jump to content

Lažirana radna lista


TZZAI

Preporučene objave

Pozdrav, u 3 mj. ove godine postala sam korisnica projekta "Zaželi", no već u lipnju mi je pomoć opozvana. Predsjednica udruge mi je donijela radnu listu od lipnja na potpis, no tamo su navedene lažne informacije. Piše da je djelatnica kod mene u danu radila 4 sata, a djelatnica je bila ni 2 sata. Također piše da je jedan dan radila, a taj dan me je nazvala da se ne može ustati iz kreveta jer je bolesna. Dali je lažiranje te radne liste kazneno djelo? Dali da poduzmem neku pravnu radnju i koju? Dali je u redu da obavijestim medije o tome? Hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Djelatnica je radila 2x tjedno tri mjeseca. Za prva dva mjeseca listu ne znam no za zadnji mjesec tj. lipanj piše 2x tjedno po 4h i 27.06. 4h a taj dan nije ni došla. 28.06. sastavljen je opoziv, a ubrzo sam doznala kako ta radnica preko te Udruge već ima prijavu zbog takvog lažiranja, ne znam kakvu ni gdje no djeluje mi kao udruženi zločinaćki pothvsat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, TZZAI je napisao:

Djelatnica je radila 2x tjedno tri mjeseca. Za prva dva mjeseca listu ne znam no za zadnji mjesec tj. lipanj piše 2x tjedno po 4h i 27.06. 4h a taj dan nije ni došla. 28.06. sastavljen je opoziv, a ubrzo sam doznala kako ta radnica preko te Udruge već ima prijavu zbog takvog lažiranja, ne znam kakvu ni gdje no djeluje mi kao udruženi zločinaćki pothvsat

Dali ste prethodno prije angažiranja sačinili pisani ugovor gdje ste definirali vaš odnos,zapravo angažiranje, ako ste sačinili taj ugovor, a on se ne sprovodi,zapravo bi Vi terbali supotpisati te sate rada u protivnom nema isplate,plaćanja,,ako je sve prethodno ispunjeno a ne poštuje se onda se ide s prijavama na sve institucije nadležne  za tu djelatnost, primjerice inspektorat,porezna uprava pa i policija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, TZZAI je napisao:

Hvala, tu Ugovora nema, voditelj projekta radi što hoće, CZSS odobrava prijedlog.  Da pišem u CZSS i što, te da li da javim u medije o tome, hvala

Sve u detalje opišite i pošaljite u CZSS, tražite od njih odgovor i ostupanje, poštom preporučeno,

lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, TZZAI je napisao:

Hvala, tu Ugovora nema, voditelj projekta radi što hoće, CZSS odobrava prijedlog.  Da pišem u CZSS i što, te da li da javim u medije o tome, hvala

A da prije svega razmislite kako ćete dokazati ove svoje tvrdnje? Vaša riječ protiv njihove... A usluge CZSS Vam trebaju, pa da li se zbog ovoga isplati reagirati ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 46 minuta, Borbena7 je napisao:

A da prije svega razmislite kako ćete dokazati ove svoje tvrdnje? Vaša riječ protiv njihove... A usluge CZSS Vam trebaju, pa da li se zbog ovoga isplati reagirati ili ne?

Dokaz je original radna lista za lipanj, potpisana od strane voditeljice projekta. Da, usluge tj. pomoć mi treba no ako ne reagiram tj. ne borim se, neće je ni biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 minuta, TZZAI je napisao:

Dokaz je original radna lista za lipanj, potpisana od strane voditeljice projekta. Da, usluge tj. pomoć mi treba no ako ne reagiram tj. ne borim se, neće je ni biti.

Kako mislite dokazati da navedeno u listi ne odgovara stvarnom stanju ili npr. da tamo piše da je kod Vas bila 4h, a Vi tvrdite da je bila 3h?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija