Jump to content

Zapisnik o ispitivanju prisutnosti alkohola u organizmu


Aki8989

Preporučene objave

Postovani

Nocas sam bio zaustavljen od strane policije i napuhao sam 1.60 promila umanjeno za 0.1 bilo bi 1.50 promila. Pitao sam pol. sluzbenika da li je to prag vece kazne i rekao mi je da je, sto je netocno kako sam danas saznao (od 1.51 ide veca kazna i lijecnicki). Posto to nisam znao trazio sam pol sluzbenika da jos 1 pusem nakon 15 minuta sto je on prihvatio ali ne nakon 15 min nego sam puhao nakon 7 min jer se njemu nije cekalo. Drugi put sam napuhao 1.69 promila umanjeno za 0.1 1.59 promila i to mi je stavljeno u zapisnik bez ikakvog pitanja. Da li je moglo u zapisniku biti napisano prvo puhanje i sto sada napraviti jer sam tocno na granici bio tj na rubu manje kazne. Da li mogu kako sam sebi pomoci u ovoj situaciji ili tek na sudu da probam pojasniti? Da li mogu osporavati zapisnik na neki nacin, posto imam i svjedoka. Lp, puno hvala

uređeno: od Aki8989
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvijek možeš prigovarati, ali vrijeme čekanja se odnosi na zadnje ispijeno piće, ne na neko vrijeme koje sam tražiš kad ti odgovara.

Nije ti mogao napisati manje jer mu uređaj pamti i mora opravdati izmjerenu vrijednost.

Možeš se žaliti kako god želiš, ali bez obzira što ti je on i kako rekao, izmjerena ti je koncentracija koja je izmjerena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Aki8989 je napisao:

Bio je prastari dreger, mislim da taj nema memoriju koja se ne moze obrisat. Da li negdje u zakonu stoji da se uzima najveci rezultat alkotestiranja?

Taj ne pamti pa ti je zato i dao da pušeš dva puta.

Ne stoji.

Mogao si mu reći da napiše da si puhao dva puta ako te je pitao da li imaš primjedbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija