Jump to content
  1. Ruby_Danderfluff

Ruby_Danderfluff

• Similar Content

• objavio telesisija
      Otac ima troje djece ispod sedam godina. Ovršen je pa kakav god posao da dobije FINA će mu izbit trećinu zarade, a realno ne može dobiti posao iznad 5500 HRK.
      Vidim minimalna naknada za djecu do sedam godina je oko 938 kn. Zanima me je li to po djetetu ili za svo troje djece odjednom? Pretpostavljam ovo prvo. 
      Računam li dobro, otac s plaćom od 5500 kn nakon FINA-e ima 3667 kn. Nakon naknade za skrb 3x(938 kn) mu ostane tek 853 kn. 
      Je li moguće na razgovoru o skrbi za djecu odbiti da on plaća dio naknade? Recimo, da se pogodimo da plaća 500 kn ili 1000 kn? 
      Ne kanim ga oderati do gole kože naknadama, iako realno, njemu je lakše jer ne plaća podstanarstvo. 
    • objavio Allena
      Muž i ja imamo u planu kupiti kuću, na predugovoru smo oboje. On ima dijete iz prvog braka,a mi imamo dvoje. Uredno i na vrijeme plaća alimentaciju za prvo dijete, ali prije nije plaćao (u to se ne želim miješati zašto) tako da ima dugovanja. Mene zanima da li njegova bivša supruga može sjesti na imovinu koju je stekao samnom u braku? Ili postoji mogućnost da se odmah kod potpisivanja ugovora sve prepiše na našu zajedničku djecu i da se time zaštiti imovina? Hvala
    • objavio Costa42
      Dobra večer,molio bih vas za pomoć!!!!!!
      Prijavljen sam za 1 produzeno kazneno djelo lakse krade,postupak se vodio od 2015 da bi sada bio pravomoćan,oslobadajuca presuda za mene,da skratim,htio mi je policajac smjestiti,i uz pomoć pp mi je namjestio kaznenu prijavu,medjutim nakon toga mi se dogodila prometna nesreća sa smrtnom posljedicom,za vrijeme izvršavanja kazne zatvora sam tretiran kao krimos,jer sam imao cijelo vrijeme postupak u tijeku,na uvijetnom otpustu me sudac izvršenja odbio na moj prijedlog za uvjetni otpust,mislim ono,cijeli kaos,nisam mogao dobiti otvoreni tip zatvora zbog tog postupka,kao osoba sam od drustva,prijatelja tretiran drugačije,sve mi se poremetilo u zivotu,zanima me dali imam prava kakva i sto mi je za ciniti,jer ne zelim to pustiti samo tako,nadam se da me shvaćate i da mi sa svojim savjetom mozete pomoci
    • objavio erinerin
      Sava osiguranje odbija isplatiti štetu nastalu u prometnoj nezgodi. Slijedeći korak mi je tužba nadležnom sudu. Zanima me koja je procedura kod popravka automobila? Ja sad o svom trošku popravljam i onda na sudu tražim naknadu točno navedenu na računu? Ili ipak sud određuje koliki je iznos štete neovisno o tome kod koga sam ja i za koliko popravila automobil? Također me zanima imam li ja pravo tražiti od Save da mi dostave fotografije od procjenitelja (da ne bi poslije na sudu bilo da fotografije proguta mrak).
    • objavio Matrix
      Napomena:Izdavači i autori ne snose nikakvu odgovornost za eventualnu štetu koja može nastati zbog uporabe ovog predloška
  • Online korisnici

• Napravi novi...