Jump to content

Isključenje mobilnih usluga bez opomene


Benzin

Preporučene objave

Ovako zanima me jeli teleoperateri ima pravo uskratiti usluge dok se ne podmiri račun ako ja nisam dobio opoemnu? Pismena opomenama na kućnu adresu nije došla iako oni tvrde da je poslana i da je trebala doć. Što mi je bilo čudno kako nema opoemene a znam da šalju ako se ne plati račun. I danas ujutro su mi poslali poruku da sam isključen itd da je nakdana 60 kn za uključenje i kolko iznosi dug i da nisu 2 mjeseca podmirena. Iako meni nije došla opomena niti za 8 niti za 9 mjesec . Kada nije bio placen 7 mjesec to je došla opomena, pa me čudi malo da sad nije došla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Pogledajte Opće uvjete poslovanja svog davatelja usluge, jer oni reguliraju ovaj postupak.

Nemam nikakav Ugovor s njima sklopljen. Jer sam se prebacivao pa je bilo kao da moze bez zasnivanja ugovora i ako zelim ugovornu obvezu da im se bilo kad javim pa da ćemo riješit. Eh sada to sam zaboravio reci, a oni tvrde da je opomena bila poslana iako ja tvrdim da nije i sad bi uključenje naplatiti 60 kn nakon podmirenja sto ja smatram ne poštenim jer opomenu nisam dobio .

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 11 minuta, Benzin je napisao:

Nemam nikakav Ugovor s njima sklopljen.

Kao korisnika njihove usluge obvezuju Vas i njihovi Opći uvjeti poslovanja, bez obzira radi li se o pretplatničkom odnosu ili ne.

Prije 13 minuta, Benzin je napisao:

Eh sada to sam zaboravio reci, a oni tvrde da je opomena bila poslana iako ja tvrdim da nije

Ovo Vam neće biti dovoljno za uspjeh u eventualnom sudskom postupku.

Prije 14 minuta, Benzin je napisao:

sad bi uključenje naplatiti 60 kn nakon podmirenja sto ja smatram ne poštenim jer opomenu nisam dobio .

Vjerujem da je ovih 60,00 kn po tarifi iz Općih uvjeta poslovanja i teško da ćete tu nešto moći promijeniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija