Jump to content

Ne polaganje Državnog ispita


Triggerius

Preporučene objave

Poštovani, 

 

situacija je sljedeća.  Odlukom vlade o zatvaranju pojedinih agencija prošle godine, iz Hrvatske poljoprivredne agencije, (prisilno) sam premješten u Ministarstvo poljoprivrede. Prelaskom su mi drastično smanjena prava iako je u uredbi koju je vlada donijela pisalo kako će se radnici preuzeti sa svim pravima i obavezama, to se nije dogodilo. Vraćen sam na koef. koji sam imao kad sam počeo raditi prije deset godina( čak i gori) jer je takva odluka donesena sistematizacijom radnih mjesta. Kao prisilno novonastali državni službenik, dužan sam položiti državni ispit. Zbog smanjenih prava i totalne promjene radnog mjesta odlučio sam otići. Pošto ne postoji šansa za sporazumni otkaz, od strane sindikalnog povjerenika rečeno nam je da ako padnemo državni ispit, imamo pravo na otpremninu. Kako mi to ne drži vodu, molim vas ako netko zna više oko toga, bio bih zahvalan. Inače, pisao sam sam žalbu na rješenje o rasporedu ali su mi rekli da ću doći na red tek za 3 godine..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija