Jump to content
elm327

Dozvola za montažne stepenice

Preporučene objave

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Similar Content

• objavio TamaraSol
      Poštovani
      Krov prokišnjava te ga treba sanirati. Plan je angažirati tvrtku koja se bavi tim poslovima, te skinuti postojeći crijep, letve ispod crijepova te zaštitnu foliju i postaviti sve novo.
      Nikakve druge izmjene se neće raditi. Zanima me da li je potrebna građevinska ili neka druga dozvola ili nešto prije početka radova?

LP

• objavio hr1u00
      Poštovani,

suvlasnik sam čestice koje se vodi kao putu ZK  i u stvarnosti jest put koji vodi do moje parcele i susjedne parcele. Nas četiri okolna vlasnika smo od djelova svojih parcela davno formirali taj put, upisan je u ZK kao zasebna čestica, put.
      Put je u takvom stanju da zarastao i nije moguće voziti automobil po njemu.  Ja bih htio taj put urediti na način da u njega ukopam struju, vodu i slilčno, tamponiram put i uredim ga da se može njime voziti auto, bicikla i hodati na korist svih suvlasnika, o svom trošku.
      To bih napravio jer mi je to jedini put do moje parcele na kojoj gradim na osnovu pravomoćne dozvole.
      E sad jedan od suvlasnika ima problem s mojom gradnjom kuće i ne želi dati suglasnost za takve radove na zajedničkom putu.
      Zanima me da li je navedene radove moguće podvesti pod poslove redovite uprave u suvlasničkoj zajednici kako bi mogao iskoristiti to što je taj susjed u debeloj manjini po suvlasničkom udjelu, budući da svi ostali suvlasnici će potpisati suglasnost ?

Hvala
      Lp
    • objavio asimicko
      Poštovani molim savjet za najbrže/najpovoljnije rješenje imovinsko pravnih odnosa.
      Situacija je sljedeća:
      Na čestici zemlje na kojoj planiram izgraditi kuću ZK ulošku zavedeni su:
      1.moja baka (davno umrla)
      2.moj pok. otac (iza njega ja, brat i sestre kao nasljednici temeljem rj. iz 2007.g. ali nije zavedeno u ZK)
      3. brat moga djeda, odnosno njegovi nasljednici, koji se zbog nesređenih knjiga vode na toj čestici (također neki umrli)
      Moj brat i sestre složni su da se čestica stavi na moje ime. Što se tiče djedovih srodnika, navedena čestica je u našem posjedu i oni se slažu da se ja zavedem kao vlasnik, također zbog nesređenih zemljišnih knjiga postoje čestice koje su u njihovom posjedu ali se i mi vodimo kao suvlasnici.
      Molim savjet za rješavanje navedene problematike, koja je procedura?
      Unaprijed Hvala

• objavio astinor84
      Trebam strucan savjet, nekog tko se dobro razumije u ovo podrucje. Imam legaliziran objekt u cijelosti sa prizemljem i katom. Generalnim urbanistickim planom iz 2011 uz sami zid (prelazi i u kucu) je ucrtana izmedu ostalog pjesacka staza sto je apsurdno jer je objekat tu u prostoru vec 70 godina. Ja sam uspio legalizirati objekt bez obzira na tu stazu i na to sto se dodiruje i prelazi u prostor kuce. Imam namjeru dici kat jos jedan pa me zanima da li ta staza moze biti kočnica u dobivanju dozvole? Najljepsa hvala na dobrim savjetima
  • Online korisnici

• Napravi novi...