Jump to content

Molim pomoć


andrianom

Preporučene objave

Poštovani!Neznam kako,neznam kud a i što mi je raditi...naime 2010 sam se sa dvoje djece razišao zbog suprugine nevjere,gdje je ona zbog podjele išla tako daleko da je sa ljubavnikom čak naručila moje ubojstvo gdje sam bio teško po život ranjen ali preživio nakon teške operacije a ona i ljubavnik dobili tešku zatvorsku kaznu, službeno od 2012 smo se rastavili i ja ostao samohrani otac,nakon 5 godina upoznao sam sadašnju (ne)vjenčanu suprugu s kojom sam se i zaručio ali uvjek su postojali razlozi(ili financ.ili ovi zbog kojih Vam se obraćam zašto se nismo službeno vjenčali)gdje me se psihički,duševno maltretiralo kako sa njezine strane tako i sa strane njezine malodobne tri kćeri iako je teško za povjerovat ali ipak pričamo o djeci pa vjerujem da je roditelj kriv.Naime,moja (ne)vjenčana supruga koja je skoro godinu dana u našoj zajedničkoj vezi je skrivala tajnu i to bolesno groznu koja je meni bila neprihvatljiva te kada sam doznao za nju je počeo pakao...ona je nakon što je bivši suprug ostavio zajednički dom zbog ljubavnice a i dalje službeno u braku započela sexualnu vezu sa bivšim dečkom s kojim je bila prije supruga a on oženjen i ima dvoje djece  da bi se tako nastavljajući godinu dana i službeno rastala i nastavila tu vezu koja je trajala 2.5 godine..Za to vrijeme rješavala se i djece da bi povremeno"uživala"u toj vezi pa su  također posjećivali swingerske klubove(što meni neprihvatljivo i degutantno).Ja sam doznao za tu vezu te naravno već onda razmišljo o prekidu međutim počele su molbe,prošnje i da žao što tako nešto prešutila zbog srama,ja sam bio šokiran vjerujući da sam dobio novu priliku sa osobom kakvu sam zaslužio,da ću ja i moja djeca imati osobu kraj sebe kakva moja bivša nije bila a naravno i moja djeca kojasu sa biološkom majkom prošla psihičko i fizičko maltretiranje i cijelo to vrijeme sam njezinoj troje kćeri bio i više od rođenog oca koji je u braku s njom bio prema njoj i djeci također agresivan i maltretirao pa sam zbog njegove ljubomore i s njim bio počeo imati problema gdje je tražio svakakve načine da me maltretira pa čak i lažnim prijavama na policiji gdje sam morao na razgovore te i branit se u vezi optužba gdje je uvjek išlo u moju korist te je to bilo s vremenom prestalo ali moja (ne)vjenčana supruga nije...nakon prve ogromne laži preko koje sam prešao došla je druga gdje se naravno prvi puta koristila djecom u kunjenjem kako tajni nema ali i drugom preko koje prešao se kunula mojom,nakon nekog vremena doznao sam za još gore te opet imali svađu nakon koje sam ja došao do broja i kontaktirao tog njezinog bivšeg ljubavnika jer sam to htio rasčistit jednom za svagda.Tel.putem smo razgovarali,priznao je a onda smo se i našli gdje se pojavila i ona gdje je trebala i tvrdila rasčistit tu svoju prošlost međutim ni taj razgovor  nije urodio plodom jer ona ga grdila ko malo djete  i riješila nije ništa ali bila uvjerena da ja vjerujem da je.Nakon nekog vremena nova laž,grozota,kunjenje mrtvom majkom i ocem te i odlazak u crkvu gdje se kao kršćanka molila majki božijoj šapćući da i ja čujem kako se kaje i kako s time dokazuje svoju istinu.Nakon nekog vremena opet je tajna isplivala...ja sam već u to vrijeme počeo imati psihičkih problema zbog toga te se obratio doktorici koja mi je zbog nespavanja prepisala antidepresivne lijekove jer sam nakon što sam davno prošao sa bivšom bio i više nego van sebe...njezina djeca od koje sada dve tinejđerice od dana kada sam ih upoznao i pokušavao ih učiniti vrijednima i boljim osobama jer sam zbog njih i uz posao bio i domaćica s obzirom da njihova majka med.sestra sa 12 satnim smjenama pa sam svakodnevno meo,usisavao,peglao,prao suđe i doslovno čistio wc e poslije njih.Počelo im se davati do znanja kako to nije prihvatljivo i kako bi trebale iza sebe čistiti međutim od kad su tinejđerice postalo je još gore...nikad me nisu doživljavale ni poslušale iako sam se pokušavao postaviti kao autoritet osim naravno kada se trebao kupiti skupi poklon a i majka im je također i zabranama dala i obaveze koje su bile dužne radit ali to je i dalje ljenčarilo na kauču ispred tv a,po društvenim mrežama a iza njih štala u wc ima i obaveze pa i školske koje su se izbjegavale a cjelo to vrijeme bile sklone laganju kako bi udovoljile svojim željama a naravno i iskorištavanju.Za to vrijeme sa njihovom majkom i opet su počele laži gdje me odvela i na grob roditelja te i tamo tvrdila da rekla svu istinu nakon toga a onda počela i zvati bivšeg ljubavnika gdje sam i ja poslao nekoliko poruka kako su prošle godine a situacija se s njom i njihovom bivšom vezom nije promjenila a ona je naknadno išla tražiti njegovu suprugu kako bi i ona doznala za njihovu vezu nakon čega je on podnio lažnu izjavu i prijavu u policiji da joj je on kao školski prijatelj 2.5 godine bio "rame za plakanje"doslovno kada se rastala i da nisu imali ništa.Nakon toga za tu vezu doznao joj i nećak koji joj predbacio i te upozorio na skandal i sramotu u obitelji,u međuvremenu ona je opet slala poruke dotičnom te nas je zbog straha,"ugleda",itd.s istom lažnom prijavom sudski kazneno prijavio te smo zaradili kaznene prijave sa ili 6 mj.zatvora ili uvjetnom od god.dana za nametanje zbog čega sam ja i izgubio posao kao informatičar u bolnici te morao tražiti drugi.Nakon nekog vremena opet sam doznao da je u jednoj izjavi na sudu opet lagala te sam i više nego psihički počeo i fizički gubiti i na težini a također sam počeo imati problema sa probavom gdje su mi našli dobr.tumor na debelom crijevu gdje sam bio operiran i nakon operacije sam se javnim prijevozom vratio kući gdje su me njezina djeca dočekala na kauču ispred tv a ni ne mareći u kakvom sam stanju.Ja sam nakon više od 4 godine sa svime time došao do točke gdje jednostavno neznam što bih više napravio iako od kada tvrdila da izjava bila zadnja laž i od onda do sada nisam doznao više za nijednu ali svako malo nastajale bi svađe zbog toga gdje su joj bila prisutna i djeca te tako i ona doznala o čemu se radi što nije prihvatljivo a s time su me počeli i maltretirati sa strane njihovog oca i vrijeđati jer im djeca porukama svašta pisala o meni kada nebi bilo po njihovom.Ja sam zbog svega toga i već nekoliko mjeseci bez posla,nemam se kome obratiti niti gdje otići,sa sestrom nisam u dobrim odnosima te zbog toga i dalje živim sa dotičnom gospođom iako i dalje gajim osjećaje prema njoj a navodno i ona prema meni ali odnos je nestao kao i njezin trud o kojem je pričala pod uvjetom da se i ja trudim jer je i nakon svega počela i uvjete mi postavljat kojih sam se držao ali zbog nastale situacije i predbacivala nezaposlenost iako sam se honorarno trudio doprinosit obitelji.Jučer smo ponovno imali razgovor koji je kao i uvjek završio njezim uvriejđavanjem kako to više neće trpit,predbacivanjem te skinula zaručnički prsten s čime sam se i ja složio ali primoran do daljnjeg živjeti s njom jer očekujem od pokojnog oca ostavinsku imovinu jer potječem iz imućnije obitelji gdje sam ja taj imetak htio podijeliti sa njom i djecom da bi nam životi bili bolji međutim već dugo vjerujem kako ona toga nije vrijedna i da bih napravio još goru grešku kao sa bivšom suprugom te ostao bez ičega sa dvoje djece i živio kod pokojne majke radeći u njihovom ugostiteljskom objektu bez plaće da bi ona uzdržavala za to moju djecu i mene i školovala dok ja nisam upoznao dotičnu gospođu i preselio se čak i u drugi grad zbog nje vjerujući kako sam dobio drugu priliku no međutim...ja sam psihički lažima i to teškima opterećen,izmaltretiran,iskorišten i bez obzira na značenje joj nikako ne želim ostati dužan i spreman sam i zakonski vratiti skoro 5 godina psih.maltretiranja lažima gdje sam izgubio i ugled i među prijateljima,familijom,izgubio na težini,radno čisto sumnjam da sam sposoban te mi se život sveo na sjedenje ili najčešće izbivanje i šetnje da nisam kod kuće a pogotovo gdje me njezina djeca nikad kao autoritet nisu doživljavala niti slušala kako god sam se postavljao pa cjeli dan slušat treštuću tv i neke dječije emisije gdje izbjegavaju i školske obaveze a kamoli kućne jednostavno nije prihvatljivo gdje za razliku od njih moja dva sina su sasvim drukčija,vrijedna iako tinejđeri bi im mogli biti i uzor a naravno moja dotična je predbacivala i to kako ja svoju djecu dižem u nebesa gdje sam par puta samo spomenuo kako su moja djeca drukčija i kako oni nisu imala život kao njezina te mi i mlađi sin ima još uvijek traume zbog biološke majke ali naravno nikad tako kolko god sam se trudio ona nije prihvaćala tu razliku ali se shvatilo kao predbacivanje.Znam da sam evo otišao jako daleko sa ovom pričom ali radi se o nastavku budućeg života moga a osobito moja dva sina gdje jednostavno zajednički život sa dotičnom i njezinom djecom nije moguć a meni je ovo prvi puta da sam teret izbacio od svih ovih godina iz sebe jer nisam prije imao kome...molim Vas za savjet i pomoć,47 mi je godina,život mi bez obzira na roditelje nije bio lak,zakone osim onog zbog dotične a nisam bio kriv te se temelji na lažnoj izjavi a htio bih i to dokazati nisam kršio osim kao klinac kada sam vozio motore pa kršio brzinske zakone.Ali teška bolesna laganja te tako uništavanje i kompromitiranje tuđih života,kao i verbalno vrijeđanje je trebalo prestat a i nehumano je a nemože proći nekažnjeno i nebi smjelo bez obzira za posljedice po gospođu koja ni ne mari za posljedice i nikada nije pa ni uplašena bila bez obzira na još uvijek neko značenje od kojeg ionako nije bilo ništa niti nema jer od toga nema normalnog i prihvatljivog zajedničkog života supružnika a naravno i na socijalnom bih pokrenuo pitanje njezinog majčinstva kao odgoj njezine djece zbog kojeg sam godinama trpio razne uvrijede,poniženja,nepoštivanja,necjenjenja,nezahvalnosti,potrošio 10-ke tisuća kuna na skupe poklone sa kojima sam djeci htio dati do znanja da će ako zasluže dobit više ali nikad se nisu trudila "zaslužit"već manipuliranjem,laganjem,praveći me budalom i iskorištavajući svoje značenje koje sam im pridavao kao što su i svoje majke gdje je već davno dokazala a niti se trudila svoju djecu odgojiti na pravi način te su tako djeca naučila živjeti jer je njihovoj majci u to vrijeme bila važnija"sexualna utjeha"sa oženjenim muškarcem i ocem nego vrijeme gdje su ostali bez biološkog oca a ona se onda trebala potruditi biti i majka i otac i posvetiti se svojoj djeci u tim godinama kako je ostala sama sa njima a i samohrana majka. Unaprijed hvala na pomoći i oprostite na detaljima za koje smatram da su jako važni pa zbog toga je moje pitanje dugačko ali se nadam da ćete si dati vremena pročitati i shvatiti me.

S Poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija