Jump to content

prvo posjedovanje dorga


kk98

Preporučene objave

Poštovanje, zaustavljena sam neku večer te dobrovoljno predala četiri komada izlomljenih tableta nalik na MDMA. Zanima me zašto mi nije ponuđena novčana kazna već je podignut optižni prijedlog i moram na sud. rečeno mi je također da moram davati uzorak urina za sud. zanimaju me mogući ishodi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud je taj koji će Vam odrediti novčanu kaznu, sudu nećete morati niti nositi niti davati uzorak urina, već je moguće da će sud odrediti uz novčanu kaznu i zaštitnu mjeru obveznog liječenja od ovisnosti, kada ćete morati svakotjedno provoditi testiranja na droge u nekom periodu (6 mjeseci, npr.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , kk98 je napisao:

sad sam zvala sud, i rečeno mi je da policija prvo šalje optužni prijednog s pripadajućom novčanom kaznom i ako priložimo žalbu da tek u tom slučaju idemo na sud. A policajac mi je izričito rekao da ću dobiti poziv na sud na koji se moram odazvati.

Mislili su na sudu da je tako ako policija izda prekršajni nalog pa se na njega stavi prigovor.

Ako su izdali obavijest po čl.109 onda će doma doći optužni prijedlog i poziv na sud.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam na odgovorima ali sobzirom da mi je ova situacija jako strana imam jos nekoliko pitanja

1. kolike su šanse da dobijem lječenje umjesto novčane kazne?

2. sa nekoliko strana mi je rečeno da uz poziv na sud mi se moze odrediti testiranje prije samog sudenja , je li to istina?

3. ako je istina, ili ako mi se propiše lječenje, što u sučaju da mi je test pozetivan na THC?

4. ako na sudu spomenem da imam takva i takva promanja i da sam podstanar, ali prijavljena sam na adresu od tete, može li mi to stvoriti dodatne probleme?

uređeno: od kk98
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
prije 4 sati , sivko je napisao:

Ili će doma doći prekršajni nalog na 5000 kn ili će stići obavijest da će bit podnesen optužni prijedlog.

u drugom slučaju dobivam poziv na sud i tamo dajem "svoju stranu priče" i daljnji postupak? u svakom slučaju se gleda samo kao prekšraj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija