Jump to content

Kupnja rabljenog auta sa skrivenim manama


Bogumila

Preporučene objave

Štovani, kupila sam rabljeno auto koje ima skrivene mane. Prodavatelj to nije u oglasu naveo, ni u porukama ,ni telefonski kad smo se čuli,a ni uživo.Dapače tvrdio je da je auto u odličnom stanju, da se može registrirati te da je ...pali i vozi....budući da živi daleko od mog mjesta stanovanja te da živi na selu ,a moj mehaničar nije mogao sa mnom ići vjerovala sam čovjeku na riječ...znam, totalno glupo, polazim od sebe jer ne mogu zamisliti da je netko u stanju biti toliki prevarant.Imam kupoprodajni ugovor,još nisam napravila prijepis. Auto je iznutra u takvom stanju da se ne može registrirati...izvana je dosta dobro. Pretpostavljam da se mogu pozdraviti s novcima,ali eto nije zgorega pitati.Budući da imam njegov oglas u kojem hvali auto te da imam poruke gdje govori da samo nosač brzina treba promijeniti,a o kvarovima koje ima bolje da ne govorim , postoji li mogućnost da nekako dobijem barem povrat dijela novca ?  Ako i ne dobijem ništa , čovjeku mogu zahvaliti šta sam se definitivno razočarala u ljude misleći da su svi normalni i pošteni jer mi ne ide u glavu da možeš svjesno nekome nauditi. Unaprijed hvala na odgovoru i srdačan pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zaboravite poruke. Pošalite mu dopis, znači samo kontakt pisanim putem i to preporučeno sa povratnicom. Upozorite ga na činjenično stanje vozila i cijeli niz skrivenih nedostataka koji su Vam prešućeni, te da ste spremni svoja prava potraživati na sudu, odnosno da Vas hitno kontaktira, jer će u protivnom i troškovi Vaših budućih postupanja ići isključivo na njegov teret.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Auto je imalo prometnu nesreću i krpljeno je iznutra,a on je tvrdio da je u tip top stanju i da nikad nije imalo auto nesreću.

 

prije 17 sati , Borbena7 je napisao:

Zaboravite poruke. Pošalite mu dopis, znači samo kontakt pisanim putem i to preporučeno sa povratnicom. Upozorite ga na činjenično stanje vozila i cijeli niz skrivenih nedostataka koji su Vam prešućeni, te da ste spremni svoja prava potraživati na sudu, odnosno da Vas hitno kontaktira, jer će u protivnom i troškovi Vaših budućih postupanja ići isključivo na njegov teret.

Hvala vam najljepša !!!!! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Probajte ovako postupiti, pa ćete vidjeti njegovu reakciju i sukladno tome dalje postupiti. Bitno je da Vaš dopis bude jasan i ozbiljan, te da imate dokaz da ste ga upoznali sa stanjem. Također, ne bi bilo loše da vozilo odvedete do mehaničara i da Vam stručno utvrdi sve skrivene nedostatke, kao i vrijednost vozila kojega ste kupili, vjerujem po znatno većoj cijeni nego li mu pripada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 21 minuta, Borbena7 je napisao:

Probajte ovako postupiti, pa ćete vidjeti njegovu reakciju i sukladno tome dalje postupiti. Bitno je da Vaš dopis bude jasan i ozbiljan, te da imate dokaz da ste ga upoznali sa stanjem. Također, ne bi bilo loše da vozilo odvedete do mehaničara i da Vam stručno utvrdi sve skrivene nedostatke, kao i vrijednost vozila kojega ste kupili, vjerujem po znatno većoj cijeni nego li mu pripada.

Auto je već bilo kod mehaničara, sutra ću opet ići kod njega da mi to sve službeno napiše i pečatira. Puno Vam hvala na savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija