Jump to content

Smanjenje alimentacije


Nenad 1978

Preporučene objave

Dobar dan zanima me imam troje djece iz prvog braka od kojih je jedno zavrsilo školovanje a drugo je na fakultetu al nije redovno jer je odustao kad je prvi put upisao fakultet. A ja sam sad u drugom braku i imam malo djete pa bi htio podnjet zahtjev za smanjenje alimentacije i interesira me kako se podnosi tuzba za smanjenje alimentacije i koje bi sve dokumente trebao priložiti.

uređeno: od Nenad 1978
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, Nenad 1978 je napisao:

od kojih je jedno zavrsilo školovanje

Kada je završilo školovanje, radi li i koliko ima godina?

Prije 5 minuta, Nenad 1978 je napisao:

a drugo je na fakultetu al nije redovno jer je odustao kad je prvi put upisao fakultet.

Kada je ponovno upisalo fakultet, radi li i također, koliko ima godina?

Prije 7 minuta, Nenad 1978 je napisao:

podnjet zahtjev za smanjenje alimentacije i interesira me kako se podnosi tuzba za smanjenje alimentacije i koje bi sve dokumente trebao priložiti.

Tražili bi umanjenje visine alimentacije ili prestanak obveze uzdržavanja za to dvoje djece? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno neznam kaj moram znaci trece djete je jos uvjek maloljetno ima 15 godina dok najstarije ima 20 godina sad je upiso drugi fakultet ove godine i ne radi koliko ja znam a srednje djete je 18 godina ove je godine izbacen iz skole i nema pravo na daljnje školovanje a poceo je raditi s tim da je u ovih pet mjeaeci vec tri puta radio i prestajao raditi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 13 minuta, Nenad 1978 je napisao:

trece djete je jos uvjek maloljetno ima 15 godina

To znate, da njega i date imate obvezu uzdržavati.

Prije 13 minuta, Nenad 1978 je napisao:

najstarije ima 20 godina sad je upiso drugi fakultet ove godine i ne radi koliko ja znam

I njega morate uzdržavati, dok redovno i uredno ispunjava svoje obveze, a najdulje do njegove 26. godine života.

Prije 17 minuta, Nenad 1978 je napisao:

a srednje djete je 18 godina ove je godine izbacen iz skole i nema pravo na daljnje školovanje a poceo je raditi s tim da je u ovih pet mjeaeci vec tri puta radio i prestajao raditi. 

I njega ste kao roditelji dužni uzdržavati i to do godine dana nakon prestanka obrazovanja, jer je punoljetno dijete koje je završilo obrazovanje, a ne može se zaposliti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sad, Nenad 1978 je napisao:

Za najmlađe znam da moram i dalje placati alimentaciju. Znaci bez obzira sto najstariji je odustao od prvog fakulteta te je radio i sad upisao drugi i dalje moram placati alimentaciju 

Mišljenja sam da ćete se teško osloboditi ove obveze, ukoliko bi se ovo ponavljalo tj. da svake godine ponovno upisuje neki drugi fakultet, onda da, ali za sada ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija