Jump to content

braniteljske dionice


anonimno

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

Nije mi jasno od kada ste vi RVI kad ne znate da imate pravo na dionice ?! To se vjerojatno radi o nekim novim invalidima.... Ja sam ranjen '92. godine i već '94. sam dobio dionice. Sam sam tražio dionice i dobio od TDZ i prodao u vrijednosti 1/1 . Kao RVI 60 % imao sam pravo na dionice u vrijednosti 12.600 DEM. Koliko vidim, sada za manji postotak dobivaju više ...... Eto toliko, i još jednom se čudim od kada su neki ovdje postali RVI da ne znaju za to....Možda 2001. ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Evo opet ja,sad sam zvao u HFP,stvarno šokantno dobro,teta je promjenila adresu telefonski,bez problema,i dobio ljepo informaciju sljeduje me cca 19900kn u dionicama po nominalnoj vrjednosti,po onome što ti oni dodijele.Uglavnom ja sam slao u 11 mjesecu i na red bi trebao biti negdje u 5 mjesecu ,sad obrađuju zahtjeve iz 3 mjeseca 06g.Sve u svemu zadovoljan sam.

POZDRAV dečkima sa vjenca(Osijek 106br. ZNG)iz Pule

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Pravo na dionice, odnosno udjele u trgovačkim društvima iz portfelja Hrvatskog fonda za privatizaciju i pravo na dionice, odnosno udjele u pravnim osobama u vlasništvu Republike Hrvatske koje su privatizirane ili će se privatizirati, bez naplate, imaju hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, HRVI iz Domovinskog rata, članovi obitelji smrtno stradaloga hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, članovi obitelji zatočenoga ili nestaloga hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, sukladno odredbama Zakona o privatizaciji i Zakona o Fondu hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.

 

Napišite zahtjev za dodjelu dionica.

 

 

 

ime prezime

adresa

 

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU

SEKTOR UPRAVLJANJA

ODJEL ZA DODJELU DIONICA

IVANA LUČIĆA 6, ZAGREB

 

datum

 

 

Predmet: zahtjev za dodjelu dionica bez naplate

-dostavlja se,

 

Molim vas da mi iz portfelja vašeg fonda odobrite dodjelu dionica bez naplate jer sam dijete poginulog hrvatskog branitelja. Uz zahtjev prilažem sljedeće dokaze:

 

- xxxxxxx

- xxxxxxx

- xxxxxxx

- xxxxxxx

 

S poštovanjem,

 

 

JA

potpis

 

Sve pošaljete poštom sa povratnicom, a uz zahtjev morate priložiti dokaz o tome da ste dijete poginulog hrvatskog branitelja i te dokaze navesti u zamolbi (ovjeriti u Uredu za obranu).

 

 

Prethodno nazovite telefonom Hrvatski fond za privatizaciju i raspitajte se o tome koji su dokazi potrebni.

 

Kliknite na link:

 

http://www.hfp.hr/default.asp?ID=46

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija