Jump to content

Ovrha od A1, odvjetnik


Chane

Preporučene objave

Pozdrav svima, 

Obzirom da sam dobio ovrhu od A1 na koju sam javnom biljezniku pravovremeno predao zalbu i pisani trag kako je racun za koji me se tereti otpisan, dobio sam informaciju kako cu vrlo vjerovatno biti pozvan na sud da se izjasnim oko slucaja. 

Smatram da je slucaj vrlo jednostavan i da se mogu sam braniti, ali s obzirom na to da sam svojevremeno gubio dosta vremena i zivaca i svojom dobrom voljom nisam prigovor gurao dalje na HAKOM, u sebi imam veliku dozu inata zbog koje zelim angazirati odvjetnika kako bi A1 i njega platio. 

Zanima me koja je tu procedura, dal trebam sam traziti odvjetnika ili mi drzava sama treba dodjeliti na zahtjev? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Chane je napisao:

Zanima me koja je tu procedura, dal trebam sam traziti odvjetnika ili mi drzava sama treba dodjeliti na zahtjev? 

Sami si tražite i birate odvjetnika, također sami ga plaćate, a ukoliko uspijete u postupku druga strana Vam je dužna podmiriti troškove koji su bili potrebni u postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 15 minuta, Chane je napisao:

ja sam mislio da trosak snosim tek u trenutku ako izgubim slucaj. 

Nitko Vas neće besplatno zastupati.

Prije 16 minuta, Chane je napisao:

Dal mogu dobiti nekakav tip odstete ukoliko dobijem spor obzirom na nepotrebno utroseno vrijeme, a privremeno i novac? 

Prvo povodom prigovora morate dokazati svoje tvrdnje u postupku tj. uspjeti u sporu. Ukoliko ovrhovoditelj nakon Vašeg prigovora nije povukao ovršni prijedlog, tada smatram da imaju nekakvih dokaza i da postupak neće biti baš tako jednostavan kako Vi mislite. A nakon toga, sve da i uspijete u tom postupku povodom prigovora, bojim se da naknada štete ne bi imala nikakvog smisla, više bi imali troškova nego koristi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija