Jump to content

Ovrha-neplacanje kredita


brmba

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Prica je klasicna. 2008. sam podigao kredit u Zagrebackoj,godinu dana od podizanja kredita,ostao sam bez posla,i nisam nastavio vracati.

Banka je dug prodala kuci za otkup potrazivanja.Obzirom da je proslo 11 godina od blokade racuna,da li postoji mogucnost pozivanja zastare,ili neke druge pravne radnje?

Naime,u meduvremenu,od podizanja kredita pa do danas,prije cca 3 god sam otvorio j.d.o.o. gdje sam ja osnivac i jedini član društva (ne isplacujem si plaću,plaćam jedino doprinose),kuca je poslala dopis na ime firme da je poslodavac duzan uplatiti zasticeni dio primanja na zasticeni racun. 

Racun mi vise nije blokiran(neznam kako?!),i zatvorio sam zasticeni racun u FINI prije mjesec dana.

Prilazem dopis.

Unaprijed hvala na korisnim informacijama.

lp

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 47 minuta, brmba je napisao:

Hvala na odgovoru.

Ukoliko se odjavim iz j.d.o.o. kao zaposleni,a ostanem kao clan drustva,da li mogu oni opet mogu isto tako postupati?

lp

Ako budete nezaposleni direktor, tada ćete plaćati doprinose Vi osobno po najvećoj osnovici, to je jedno upozorenje, jedino ako imenujete neku drugu osobu za direktora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Ako budete nezaposleni direktor, tada ćete plaćati doprinose Vi osobno po najvećoj osnovici, to je jedno upozorenje, jedino ako imenujete neku drugu osobu za direktora.

Uredu.

Jos jedno pitanje. Koje bi bilo "najbezbolnije" rjesenje da se ne tereti firma po pitanju potrazivanja.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija