Jump to content

alimentacija


Nevenka2201

Preporučene objave

Molim Vas,4 g traje parnica za povečanje alimentacije.Kada je sin krenuo na redovno školovanje-fax sa plačanjem,zatražila sam povišenje,a on kao protutužbu sniženje. To traje punih 4g,sin završio fax i zaposlio,a otac koji ima ovrhu duga za alimentaciju,sada je prestao i to plaćati, privatnik  je. Kome da se obratim ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 16 minuta, Nevenka2201 je napisao:

otac koji ima ovrhu duga za alimentaciju

Na koji način ste ga ovršili?

Prije 16 minuta, Nevenka2201 je napisao:

sada je prestao i to plaćati, privatnik  je.

Je li taj dug plaćao dobrovoljno ili prisilnim putem preko Fine ili možda plaće?

Prije 17 minuta, Nevenka2201 je napisao:

Kome da se obratim ?

O kolikom je dugu riječ i ima li kakvih pokretnina, auta i nekretnina u svom vlasništvu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 28 minuta, Nevenka2201 je napisao:

sada je prestao i to plaćati,

Kako onda mislite da je prestao i to plaćati?

Prije 1 minutu, Nevenka2201 je napisao:

Ovrha preko fine,sa plaće,dobrovoljno ništa. Dug je oko 203 000,00kn sa kamatama.

Koliko se otprilike mjesečno naplatite?

Prije 1 minutu, Nevenka2201 je napisao:

Ne posjeduje ništa.

Gdje otac živi ili kod koga? 

Prije 1 minutu, Nevenka2201 je napisao:

Zašto sud trje toliko dugo,mada sam negdje pročitala da bi optimalno bilo 2g

Nije mi moguće odgovoriti bez više detalja. Jeste li skoro išli na sud i napravili uvid u svoj spis ili jeste li slali požurnicu za postupanje u pravnoj stvari?

Jeste li ikada podnijeli kaznenu prijavu za ne podmirivanje obveze uzdržavanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podnesena kaznena prijava jer nije uopće ništa platio 6 mj. Sud je dosudio 5 mj zatvora,uvjet 2 g i da mora isplatiti tih 6mj do 20.08.2020 i do 15.u mjesecu uplatiti alimentaciju. Ured koji ga prti,jednostavno je zanemario da on ne ispunjava obavezu iz presude. Sada je odvjetnik podnio opoziv uvjetne i zakazano je ročište idući mjesec. Ne vidim kraj ...Otac živi u Slavoniji sa majkom,čak smo i baku tužili i sve tri parnice-moj zahtjev za povišenje,očev za umanjenje i protiv bake vodila je jedna sutkinja 3 g. Sada je predmet protiv bake dobila druga sutkinja,a ista 4 g vodi alimentaciju. Mi smo u Zg i sve je ovdje u Palači ....

uređeno: od Borbena7
korištenje osobnog imena
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Nevenka2201 je napisao:

Molim Vas,da li ovrha za alimentaciju ide u zastaru,ako da-kada. Hvala

Mislite li na zastaru u odnosu na alimentaciju za koju je već bezuspješno pokušana naplata u ovršnom postupku ili na zastaru za alimentaciju u odnosu na koju nikada nije pokušana naplata, već samo raspolažete sa ovršnom ispravom po kojoj druga strana ne postupa?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija