Jump to content
5n4k3_88

Prebivalište - ista adresa drugi stan

Preporučene objave

Dobar dan, 

Supruga i ja trenutno imamo prijavljeno prebivalište u stanu njezinih roditelja. Sada smo kupili stan u istoj zgradi. 
Da li moramo radit odjavu/prijavu prebivališta pošto je adresa ista samo je drugi stan? 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Dobar dan, imam pitanje. Da li roditelj ( Vlasnik stana ) može ili mora odjavit djete sa prebivališta ako ne stanuje više kod roditelja? Hvala na odgovoru.

Podijeli ovu objavu

Ako dijete boravi na nekoj drugoj adresi, onda može kod roditelja i dalje imati prijavljeno prebivalište. Ali ako dijete prebiva na nekoj drugoj adresi, tada bi se tamo trebalo i prijaviti sa prebivalištem.

Podijeli ovu objavu

Prije 2 minuta, Borbena7 je napisao:

Ako dijete boravi na nekoj drugoj adresi, onda može kod roditelja i dalje imati prijavljeno prebivalište. Ali ako dijete prebiva na nekoj drugoj adresi, tada bi se tamo trebalo i prijaviti sa prebivalištem.

Hvala na odgovoru ali mislio sam pitat dali ja kao roditelj moram ili mogu njega odjavit sa prebivališta od roditelja?

Podijeli ovu objavu

Prije 16 minuta, TomicaZG je napisao:

Hvala na odgovoru ali mislio sam pitat dali ja kao roditelj moram ili mogu njega odjavit sa prebivališta od roditelja?

Trebali bi ga odjaviti, ako je trajno odselio na drugu adresu. Ako je privremeno negdje odselio i tamo boravi npr. radi studiranja, tada ga ne morate odjavljivati sa prebivalištem. 

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...