Jump to content
Alen2222

Prigovor odbijen

Preporučene objave

Pozdrav , nisam znao kako nazvati temu pa sam ovako jednostavno.

Neznam dali trazim savjet ali objasnjenje trazim definitivno , ako mi ga netko moze dati.

Naime , bio sam zaustavljen od strane policije. U krvi sam imao oko 1,6 promila. Nikakvih problema nije bilo , sve uljudno rijesio sa gospodom policajcima. Na mjestu dogadaja su mi napisali kaznu od 5000 kn i oduzimanje dozvole na 6 mjeseci. Moram napomenuti da se to dogodilo prosle godine , znaci prije ovog novog zakona.

Napisao sam prigovor za smanjenje novcane kazne i smanjenje oduzimanja vozacke dozvole ( koja mi je potrebna za posao dostave ). Prigovor je u potpunosti odbijen , znaci ostalo je 5000 kn i 6 mjeseci bez dozvole.

Nebi bio zbunjen da mi to nije prvi prekrsaj ikada u zivotu. Osobno znam ljude koji su ucinili slicne prekrsaje i apsolutno svima je smanjen bar dio kazne. Smanjen je cak i onima kojima nije prvi prekrsaj.

Po internetu sam jako puno slucajeva procitao i nisam naisao na niti jedan slucaj gdje se kazna za prvi prekrsaj nije bar malo smanjila. Znaci niti sam osobno cuo niti sam negdje procitao da je prigovor za prvi prekrsaj totalno odbijen.

Pa dali mi netko moze objasniti dali je to opce moguce ili sam ja neki jedinstveni slucaj.

Znam da sve ovisi od suca do suca , ali kako sam naveo od toliko slucaja i toliko sudaca da je bas moj meni odbio , ne razumijem.

P.S. Na odgovoru od prigovora ne pise niti da imam niti da nemam pravo na ponovnu zalbu.

Eto , hvala unaprijed. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Imam isti slučaj kao i Alen i ista novčana kazna za vožnju pod utjecajem alkohola 1.08 promila. Zanima me dali nakon odbijanja žalbe imam i dalje pravo unutar 8 dana platiti 2/3 kazne? 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...