Jump to content

Rješenje od drugostupanjskep


keoma

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
, Dambac72 je napisao:

ja sam cekao skoro 5mj, sa bi pred novu dobio odbijenicu drugo stupanjske zbog f10.1 sifra koja se nasla sa ostalih puno 2018g. kod psihijatriskog pregleda, molio bi pomoc kod žalbe jel ima tko bi mi pomogao to napisat,hvala

 
Ta šifra ce ti pravit probleme. Želim ti puno srece  sa žalbom. Vidi sa svojim referentom da zajedno sastavite žalbu u uredu državne uprave. SRETNO
uređeno: od zokaosijek
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Dambac72 je napisao:

ja sam cekao skoro 5mj, sa bi pred novu dobio odbijenicu drugo stupanjske zbog f10.1 sifra koja se nasla sa ostalih puno 2018g. kod psihijatriskog pregleda, molio bi pomoc kod žalbe jel ima tko bi mi pomogao to napisat,hvala

Da li uopce postoji mogucnost zalbe na drugostupanjsko rjesenje? Procitaj na kraju odbijenice, koji je pravni lijek, da li je mogucnost zalbe,

ili samo tuzbe na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Dambac72 je napisao:

ja sam cekao skoro 5mj, sa bi pred novu dobio odbijenicu drugo stupanjske zbog f10.1 sifra koja se nasla sa ostalih puno 2018g. kod psihijatriskog pregleda, molio bi pomoc kod žalbe jel ima tko bi mi pomogao to napisat,hvala

Tek kada se budeš " izliječio" od alkohola onda će Ti nestati f10.1 ( a to će potrajati) onda možeš zatražiti status rvi.ali navodiš i da imaš puno šifri f , a za ptsp je bitno da imaš samo f43.1.sve ostalo "razvodnjava" ptsp kao  bolest  ( nije primarna bolest).dobar dio misli da ako ima puno f šifri da će lakše do statusa rvi, a to je pogrešno mišljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , buda2 je napisao:

Kako Ti se onda " našla" šifra ako bolest ne postoji kod Tebe ?

Nevidim u cemu je problem sifra f 10.1.Znam kolege koji su dobili 20 posto na tu sifru.Naravno prije domovinskog rata da se nije vodila u ljecnickom kartonu.Konzumacijom alkohola ljudi su postajali hrabriji,bez straha itd.Naravno da ja ne podrza vam alkoholizam ali i to je bolest koja se povezuje i moze povezati kao posljedica rata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Ljudi moji, ili smo u paralelnom svijetu neznanja ili smo sami krivi...Pa, postoje ROKOVI i dok svi sute ovako je kako je sada. Uz puno razumijevanje da povjerenstva imaju brdo predmeta, nije to Vas problem niti krivica. Cemu rokovi ako se ignoriraraju. Probajte prekoraciti rok za npr.placanje  nekih  racuna?

Pitanje sastava vjestaka je posebno pitanje...djecji kirurg mi je dao napisano kako #se stjece dojam da sam alkoholicar i da nisam bio u ratu# isti ima par dana za ispriku i ide mu kaznena prijava, tuzba i zahtjev za naknadu stete zbog dusevnih boli...

Od 2004. godine i poslije sramotnog rjesenja, nigdje u nalazima nema E10.1 Istina kako sam na jednom od redovnih pregleda i rekao kako uz malo vise vina osjetim da Diazepan cudno djeluje, ali kako apsolutno drzim pod nadzorom. U konacnici, suludo je da alkohol bude uzrok PTSP, ali logicno da PTSP bude uzrok alkoholizma. 

Bio sam i u Ministarstvu branitelja i ne znam sto bih mislio. Nekako, vjerujem da je ministar ok, ali da nisu bili svjesni kolika regimenta laznih branitelja je stvorena, upravo od tih korumpiranih povjerenstava i sada je situacija kada se ispravljanje jedne nepravde radi stvaranjem druge nepravde. Zato, sve zalbe, prava, tuzbe i prijave treba pokrenuti. Ne zbog 114 kuna osobne invalidnine vec ponosa...ali i preventive kako ne bi netko pukao pa opet pijani branitelji cine zlocine a sve im se dalo?  

uređeno: od Spitfire
Osobna imena
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

v

prije 1 sat, zkova je napisao:

Malo šale: trebalo bi da F 10.1 bude kao posljedica sudjelovanja u DR,jer neki su se propili u ratu i postali kronikusi,a prije rata nisu uopće konzumirali alkohol.Znam dosta njih..

@Dambac72..ovo kaj sam napisal nema veze s tobom,već sam mislio na općenito

vec kad mene spominjes,alkohol nije nikome dobro donio,ja sam sa 18g poslan u jna bjezao iz Beograda,mjesec dana obuke u hr dalje brigade,npr kao mlad bez novaca nisam ni mogao pit niti bit alkoholicar,ne osijecam se prozvanim svatko ima pravo na svoje misljenje,ali da sada izmisljaju kako da nas otpile nije fer,mozda da sam 96g otisao u mirovinu sa 7000kn bogami bio bi pravi alkoholicar ,kockar mozda i pod zemljom,hvala bogu zemlja je velika nemoramo zivjet u HR .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija